Modowe wpadki i hity gwiazd w Międzyzdrojach

| Aktualizacja:

Festiwal Artystów w Międzyzdrojach gościł cały zastęp polskich sław. Wystrojone gwiazdy paradowały przed fotoreporterami. Jedne zabłysnęły kreacjami, jak zwykle nie obyło się bez wpadek. Zobacz modowe wpadki i hity!

wróć do artykułu
  • ~pl
    (2010-07-23 09:14)
    O jakich hitach mówimy ?Cała impreza to jeden wielki kicz.
  • ~arabella
    (2010-07-25 15:29)
    Być może polska prokuratura robi co może ale dotychczas nie ma żadnego politycznego wsparcia od premiera i rządu polskiego.''
    ZARAZ PO KATASTROFIE PREZYDENT MIEDWIEDIEW ZAPEWNIŁ, ŻE POLSCY PROKURATORZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W ŚLEDZTWIE NA RÓWNYCH PRAWACH!!! RZĄD POLSKI Z PREMIEREM TUSKIEM DOPROWADZIŁ DO TEGO, ŻE W ROSJI NIE MA ŻADNEGO POLSKIEGO PROKURATORA! MIMO OBIETNIC PREZYDENTA MIEDWIEDIEWA I PUTINOWSKIEGO POKLEPYWANIA JAKIM SZCZYCI SIĘ POLSKI PREMIER DONALD TUSK RZĄD POLSKI NIE POTRAFIŁ DOPROWADZIĆ ANI DO ZWROTU POLSCE SZCZĄTKÓW SAMOLOTU ANI CZARNYCH SKRZYNEK ANI ŻADNYCH INNYCH WAŻNYCH DOWODÓW. ROSYJSKA KOMISJA MAK, KTÓRA BADA PRZYCZYNY KATASTROFY JEST ZAINTERESOWANA UKRYCIEM EWENTUALNEJ AWARII CZY NIEPRAWIDŁOWOŚI DZIAŁANIA PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ NADZOROWAŁA MODERNIZACJĘ SAMOLOTU W ROSJI. NIE WIADOMO NAWET CZY ROSYJSCY KONTROLERZY BYLI TRZEŻWI! NIE WIADOMO CZY PRZEPROWADZONO SEKCJE WSZYSTKICH ZWŁOK, PRZY SEKCJACH NIE BYŁO ANI POLSKICH PATOMORFOLOGÓW ANI PROKURATORÓW, NIE WIADOMO NAWET CZY W TRUMNACH SĄ WŁAŚCIWE ZWŁOKI, POLSCY PILOCI Z JAKA-40 TWIERDZĄ, ŻE ROSYJSKIE STENOGRAMY SĄ FAŁSZYWE! RZĄD ODMÓWIŁ POMOCY W BADANIU I ŚLEDZTWIE ZE STRONY MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI LOTNICZYCH I NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW, PREMIER DONALD TUSK NIEZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ I OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM ZDYMISJONOWAŁ PŁK.EDMUNDA KLICHA A MIANOWAŁ PRZEWODNICZĄCYM MINISTRA MILLERA, NADTO STWIERDZIŁ, ŻE WSZYSTKIE UZGODNIENIA Z ROSJANAMI ODBYWAJĄ SIĘ NA WYSOKIM SZCZEBLU RZĄDOWYM I NA SZCZEBLU PREMIERÓW A WIĘC WZIĄŁ I WSZELKIE DECYZJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA SIEBIE I CO ? I NIC ! PREMIER TYLKO OŚMIESZYŁ NASZE PAŃSTWO, NASZĄ GODNOŚĆ, NASZĄ SUWERENNOŚĆ, SĄ PODSTAWY ABY SĄDZIĆ, ŻE BOI SIĘ ZŁEGO HUMORU ROSJAN !
  • ~Gwiazdy z PGR-u
    (2010-08-05 13:06)
    Co to za wpadki? Te kobiety pokaza sutka i mysla ze sa aktorkami. A to przeciez kobiety z polskich PGR-w i POM-ow, ktore jeszcze do niedawna na bosaka albo w gumiakach biegaly. A teraz wielkie damy z twarzami PGR-owskich dojarek. One moga byc gwiazdami w remizach strazackich.
  • ~reage
    (2010-08-01 11:38)
    człowieku ja tez nie wiem kto to jest, oni z komuny sie wzieli czy co, poprostu graja w jakis tańcach na lodzie i w telenowelach, dlatego ich nie znamy . A się śmią nazywac gwiazdami, chyba kpiny sobie robią, a te odciskanei dłońi to na wzór zrobili jak w U.S.A. to normalnie jest rzenada kompletna, kurde z czego Ci ludzie żyją to ja nie wiem
  • ~Ala
    (2010-08-01 12:25)
    O Matko Swieta !!!- Co to za Gwiazdy? - Zenada!!!
  • ~krystyna
    (2010-07-28 20:45)
    Jak można zachwycać się Kukulską ? Gna za modą nie patrząc , jak w tym wygląda . Ten strój i fryzura są okropne !!
  • ~Don Patison
    (2010-07-26 10:48)
    oho... połowy osób nie znam, a tych co znam to jak albo prezenterzy od pogody, albo ze Zlotopolska Policjantka która podbiła kraj filmem laydis gdzie połowa scen w których występowała to rozkładała nogi lub miaal 10 sekundowe dialogi z napalonym lolkiem.
  • ~ny dude
    (2010-07-25 23:24)
    dlaczego w PoLSCE KOPIUJE SIE WSZYSTKO CO ZACHODNIE , AMERYKANSKIE I KICZOWATE?
  • ~arabella
    (2010-07-28 15:48)
    Grzegorz Schetyna KŁAMIE I DEZINFORMUJE ... Donald Tusk SIĘ OPALA... Bronisław Komorowski PREZYDENT-ELEKT SI... W LESIE... POLSKA PROKURATURA WOJSKOWA ... LISTY DO ROSJAN PISZE! Polska Prokuratura Wojskowa nie zakończyła jeszcze śledztwa i na obecnym etapie nie wyklucza awarii samolotu a więc Grzegorz Schetyna - marszałek Sejmu RP kłamie i dezinformuje twierdząc, że Tu-154 M, który uległ katastrofie był sprawny a katastrofa nie była spowodowana awarią !!! RZĄD POLSKI OD DNIA KATASTROFY DEZINFORMUJE OPINIĘ PUBLICZNĄ JAK ROSYJSKI MAK ZRZUCAJĄC WINĘ NA TRAGICZNIE ZMARŁYCH PILOTÓW I PASAŻERÓW, MIMO TEGO, ŻE POLSKA PROKURATURA NIE ZAKOŃCZYŁA ŚLEDZTWA I NIE WYKLUCZA ŻADNEJ Z CZTERECH HIPOTEZ, W TYM ZAMACHU A WIĘC I ZBRODNI ANI TEŻ AWARII SAMOLOTU !!! PO KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ PREZYDENT MIEDWIEDIEW ZAPEWNIŁ, ŻE POLSCY PROKURATORZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W ŚLEDZTWIE NA RÓWNYCH PRAWACH - DONALD TUSK NIE PRZYJĄŁ PROPOZYCJI I NIE ZADBAŁ O TO ABY POLSCY PROKURATORZY PROWADZILI ŚLEDZTWO RAZEM Z PROKURATORAMI ROSYJSKIMI NA RÓWNYCH PRAWACH, DOPROWADZIŁ DO TEGO, ŻE PO TRZECH DNIACH POLSCY PROKURATORZY WYJECHALI Z ROSJI I OD TEGO CZASU W ROSJI NIE MA ŻADNEGO POLSKIEGO PROKURATORA, NIE SPOWODOWAŁ ZWROTU POLSCE SZCZĄTKÓW SAMOLOTU, KTÓRE W ŻADEN SPOSÓB NIE ZABEZPIECZONE NADAL SĄ ROZKRADANE I NISZCZEJĄ W ROSJI POD GOŁYM NIEBEM, CZARNYCH SKRZYNEK ANI ŻADNYCH INNYCH WAŻNYCH DOWODÓW! NIE WIADOMO CZY ROSYJSCY KONTROLERZY BYLI TRZEŻWI! CZY PRZEPROWADZONO SEKCJE WSZYSTKICH ZWŁOK, PRZY SEKCJACH NIE BYŁO POLSKICH PATOMORFOLOGÓW ANI PROKURATORÓW, NIE WIADOMO CZY W TRUMNACH SĄ WŁAŚCIWE ZWŁOKI! POLSCY PILOCI Z JAKA-40 TWIERDZĄ, ŻE ROSYJSKIE STENOGRAMY SĄ FAŁSZYWE! RZĄD ODMÓWIŁ SKORZYSTANIA Z POMOCY MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI LOTNICZYCH I NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW. PREMIER NIE UDZIELA POLITYCZNEGO WSPARCIA POLSKIEJ PROKURATURZE! DONALD TUSK JAKO PREMIER WRAZ Z RZĄDEM ODPOWIADAŁ ZA BEZPIECZNY TRANSPORT PREZYDENTA I TOWARZYSZĄCYCH MU OFICIELI DO KATYNIA, DLATEGO PONOSI POLITYCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA KATASTROFĘ I ZA TO, ŻE NIE SKORZYSTAŁ Z PROPOZYCJI PREZYDENTA MIEDWIEDIEWA, ZA PUTINOWSKIE UŚCISKI BADANIE PRZYCZYN KATASTROFY ODDAŁ ROSYJSKIEJ KOMISJI MAK, KTÓRA JEST ZAINTERESOWANA UKRYCIEM AWARII SAMOLOTU PONIEWAŻ NADZOROWAŁA JEGO REMONTY W ROSJI, A ŚLEDZTWO ROSYJSKIEJ PROKURATURZE, PRZEZ CO POLSKĄ PROKURATURĘ USTAWIŁ W ROLI LEKCEWAŻONEGO PETENTA OŚMIESZAJĄC NASZE PAŃSTWO, NASZĄ GODNOŚĆ, NASZĄ SUWERENNOŚĆ!
  • ~żywczak
    (2010-07-25 21:26)
    ...a media dmuchają w te istoty bez wyrazu...a gwiazdy??? ...istnieją - ot co...
  • ~żywczak
    (2010-07-25 21:27)
    ...jedyna Dereszowska...reszta - no comments.
  • ~a fe
    (2010-07-25 11:20)
    Ale szajs. Bawcie się ale bez mediów.
  • ~Marcin
    (2010-07-23 09:59)
    KUKULSKA zdecydowanie wprowadza niebanalność, styl i powiew zachodnich trendów na polskie "salony", reszta bez polotu!
  • ~a fe
    (2010-07-25 11:20)
    szajs
  • ~susu
    (2010-07-25 12:04)
    foteczki poprzekręcane
  • ~xyz
    (2010-07-24 21:36)
    Jak można pisać o modowych wpadkach, gdy nie odróżnia się dekoltu w szpic od łódeczki?
  • ~sb
    (2010-07-24 10:27)
    Byłem wtedy w Międzyzdrojach i porobiłem se fotki, ale niestety 3/4 gwiazd nie mogę zidentyfikować i po prostu nie wiem, kto to jest. Tu na tych fotkach powyżej widzę dwie takie osoby - może mi pomożecie? Zdjęcie nr 5 - laska w białym i gość w ciemnej koszulce? Jest ktoś oblatany w gwiazdach?
  • ~Lusi
    (2010-07-24 09:22)
    no ta sukienka to fatalnie lezy na pani Joli
  • ~Muzykant
    (2010-07-23 22:47)
    Faja sie starzeje w zastraszającym tempie. tragedia...
  • ~Lepperowiec
    (2010-07-23 22:46)
    jedzrejczak BYŁA mistrzynią kiedyś. Teraz jest nikim. gwiozda cholerna jedna. Brata zabiła a wielki szpan i kreacje. Wstydu oszczędź babsztylu wielki!