Gwiazda też człowiek. Ma kłopoty takie, jak reszta zwyczajnych zjadaczy chleba. Miewa gorsze dni, choruje, no i walczy z niechcianymi kologramami. Tylko że zazwyczaj jej heroiczne wysiłki obserwują miliony fanów. Zobacz tych, którzy tę nierówną walkę przegrywają, a mimo to darzymy ich gorącymi uczuciami.

Reklama

czytaj dalej...Oprah Winfrey

Królowa amerykańskich talk-show, uwielbiana już od dziesięcioleci przez kolejne pokolenia widzów, z walki z nadwagą uczyniła swój znak firmowy. Widujemy Oprah w wersji grubszej i w wersji chudszej. To swoisty barometr wagowy Ameryki: wiadomo, że gdy ta popularna prezenterka po raz kolejny podejmuje walkę z tłuszczykiem, to za jej przykładem idą momentalnie miliony Amerykanów. Bo o swoich planach Oprah zazwyczaj powiadamia media. Czy gdyby tego nie uczyniła, schudłaby raz na zawsze?

czytaj dalej...John Travolta

Piękny młodzian o wąskich biodrach zachwycił publiczność w latach 70. ubiegłego stulecia. Pozostał na gwiazdorskim firmamencie do dziś, ale już w całkiem innym ciele: jest go bowiem o jakieś 30 kilo więcej! A w pamiętnym "Pulp Fiction" pokazał, ile jest w stanie zrobić dla roli i utył do pokaźnych rozmiarów.

czytaj dalej...Danny de Vito

Najsłynniejszy grubasek Hollywood. Jest jednak tak uroczym, ciepłym i zabawnym człowiekiem, że każdy wybacza mu spory brzuszek. Danny jest bardzo niski, więc nadwaga rzuca się w jego przypadku w oczy. Jednak czy gdyby był wyższy i smukły, to czy zawojowałby tyle serc?

czytaj dalej...Reklama

Kristie Alley

Podobnie jak Oprah Winfrey, gwiazda "I kto to mówi" jest znana ze swoich wieloletnich zmagań z wagą. Raz jest monstrualnie gruba, aby za kilka miesięcy objawić się nam w powłóczystych szatkach, oblekających wyszczuploną talię. Swoje boje z tłuszczem ukazała całemu światu w reality show "Fat Actress" - "Gruba aktorka". Znamienny to tytuł.

czytaj dalej...Jessica Simpson

Jedna z najpiekniejszych celebrytek Hollywood ma poważny problem z wagą, a raczej z nadwagą. Tyje z kosmiczną predkością, a plotkarskie gazety prześcigają się w publikowaniu jej zdjęć w puszystym wydaniu. Jess ma zaledwie 30 lat - to najwyższa pora, by zastopować tycie. Ale jak ma to zrobić kobieta, która nosi t-shirt z napisem "Real Girls Eat Meat" ? Oczami wyobraźni widzimy wielkie steki, które swoimi równymi, białymi zębami miażdży pani Simpson!

czytaj dalej...Roseanne Barr
Nieco już zapomniana gwiazda serialu komediowego "Roseanne" jest jednoznacznie kojarzona ze sporą nadwagą. Ale też z lekkim podejściem do tego sporego problemu zdrowotnego. Roseanne jak nikt inny umiała zrobić z tego niezłą komedię! Nic dziwnego - jest jedną z najweselszych kobiet w USA.