• ~Al
    (2017-04-24 18:33)
    No to juz wiadomo ze to wyjatkowo niesamodzielny glupek potrzebujacy opieki mamy.
  • ~der europejczyk
    (2017-05-07 21:53)
    Najwyższy czas by sobie odnowił partnerkę !
  • ~autor nieznany
    (2017-04-24 17:47)
    podawano , ze to cieply chlopiec i taka starsza kobita pasuje by zachowac pozory. ale to jest niewazne , przy jego bankowo-koszernej przeszlosci
  • ~Sander
    (2017-04-24 18:40)
    Tak jak u arabów tylko w drugą stronę.Żałosne. Jaki kraj taka pierwsza dama.
  • ~Z pn. Europy
    (2017-04-24 20:52)
    Der Dziennik to wredna gazetka, wspomina nawet o jakims liceum, ale PRZEMILCZA fakt, ze Mr. Macron to rothildowy "Twardziel" Banksterski z Goldmann Sachs, ktory wlasnie jest w pelni ODPOWIEDZIALNY za ta tragiczna sytuacje Francji, gdyz on, NIKT inny byl w nierzadzie Franka Hollande "EKSPERTEM" od finansow. Z deszczu -- POd rynne... POZDRAWIAM, Polak z Norwegii.
  • ~galazka
    (2017-04-24 18:40)
    Sliczna para , by pokazac jak sie można kochać inaczej. Ona to jedynie przykrywka jego zamiłowania do chłopców. Prawie 7 lat był raz mężem raz żona prezesa Radio France
  • ~ferdkiepski
    (2017-04-24 21:26)
    A co na to francuscy muzułmanie ? Pewnie są zachwyceni !!!
  • ~fjucik
    (2017-04-24 18:18)
    jeszcze pierwsza dama nie jest
  • ~Gustav
    (2017-04-24 19:59)
    Typowe, polactwo pelni uprzedzen, f a s z y s c i , c i e m n i a k.i europejskiego z a d u p i a! Europa nie dla was, ani azja ( tam wieksza cywilizacja niz u was!), ani Afryka, Najlepiej na planete malp ( przepraszam malpy, bo porownaniem im ublizam).!!!!
  • ~mika
    (2017-04-24 21:29)
    Fantastyczna para,cudowna miłość,życzę wam wszystkim" komentującym" takiej wspaniałej miłości,a Panu Macron zwycięstwa w II TURZE WYBORÓW!!!!!!!!!!!!-/zazdroszczę IM tej miłości/
  • ~Jan
    (2017-04-24 20:25)
    Ten artykul, to znalezione z a r c i e dla prymatow z europejskiego zadupia- Polski. To bylo jasne, ze tu znajda pole do popisu , dadzo swiadectwo podpoziomu intelektualnego, podzywilizacji, g l u p o t y!!!!
  • ~Def
    (2017-04-25 07:03)
    Vive Le Pen. Modlę się że wygra i zrobi we Francji porządek. Chętnie przyjmiemy ich wagony towarowe...
  • ~entuzjasta
    (2017-04-24 22:52)
    Z wyglądu gwiazdka filmow dla doroslych.
  • ~Kazior
    (2017-04-25 14:27)
    Kolejny koszerny figurant, wystawiony przez banksterstwo i prawiący naiwnym Francuzom farmazony.. Nie widzę przyszłości dla tego kraju. Wkrótce będzie do coś porównywalne do Albanii. Szkoda, był czas, gdy jeździłem tam oglądać ślady niegdysiejszej wielkiej kultury. Dzisiaj w Paryżu strach wyjść na ulicę, bo tłumy nachalnych ciapaków żyć nie dają a policji pełno jak w stanie wojennym. Gdzie się podziała Francja z czasów Louisa de Funes??
  • ~sekret
    (2017-04-25 10:46)
    W polityce czy showbiznesie czesto bywa tez tak, ze mlodzi znani mezczyzni zenia sie z szescdziesieciolatkami dla wizerunku, zeby ukryc pewne inne, niezbyt madre sklonnosci.....
  • ~Jan S.
    (2017-04-25 11:45)
    Facet nie nadaje się na Prezydenta tego Wielkiego Państwa gdyz nie patrzy w przyszłosć a ona dla niego jest nie ciekawa bowiem gdy On będzie dojrzałym mężczyzną to Jego aktualna żona będzie babuleńka
  • ~autor
    (2017-04-24 22:42)
    bardzo atrakcyjna 64-latka!
  • ~jolka
    (2017-04-24 21:37)
    ah! te kobiety francuskich prezydentow....
  • ~botox
    (2017-04-25 09:29)
    oj botox i botox ale do kiedy !!
  • ~Kobieta
    (2017-04-25 09:36)
    Wspaniała kobieta, wspaniała para; co się dzieje pan Tramp ma o wiele młodszą małżonkę i nikt się nie dziwi i jej nie obraża. Ludzie to jest fantastyczne, że kobieta "w tym wieku wieku" może być tak czarująca i cieszyć sie miłością swojego życia. To nie ważne czy to jest młodszy czy starszy mężczyzna. To chyba tylko zazdrość kieruje tych "młodszych" ludzi w wypisywanie tych komicznych komentarzy.

Może zainteresować Cię też: