• ~JOHNY BRAVO
    (2015-05-27 18:25)
    PO-JE BA LLLO WAS CZY CO ??? CHYBA ZE SOBIE ROBICIE JAJA ;)))))))
  • ~gg
    (2015-08-09 19:12)
    To chyba nagroda za bycie ministrem zdrowia i fajną ustawą refundacyjną dla Polskich emerytów i biedniejszych Polaków. Emerycie POprzyj Ewę czynem umrzyj przed terminem
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2015-05-27 18:26)
    TUSKISTOSKA PROPAGANDA I TUSKISTOSKIE MEDIA MAJĄ TEN SAM POZIOM. ZESZLI JUŻ POD DNO.
  • ~Odchodząca.
    (2015-10-15 18:34)
    To raczej bardziej by pasowało. Ewa odchodząca od wpływowych gwiazd.
  • ~gg
    (2015-08-25 10:14)
    Dziękujęmy Pani za tanie leki dla Polskich Dzieci i Emerytów...
  • ~zxz
    (2015-05-27 18:14)
    Kłamliwa POspolita suqqa
  • ~oz
    (2015-05-27 17:59)
    premier polskiego rządy cieszy się że złodziej sawomir nowak uniknął karty
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2015-05-27 18:26)
    TUSKISTOSKA PROPAGANDA I TUSKISTOSKIE MEDIA MAJĄ TEN SAM POZIOM. ZESZLI JUŻ POD DNO.
  • ~vis
    (2015-05-27 19:55)
    To jakaś pomyłka ktoś zażył za dużo prochów
  • ~fPiSdu SNiesioowski
    (2015-05-27 20:07)
    Jadę do szpitala psychiatrycznego - chyba zwariowałem.
  • ~kilof
    (2015-05-28 05:57)
    W POlske wśród kopaczy, największy autorytet ma, bo i kopie najgłębiej. aż na metr.
  • ~Podobno w Kanadzie
    (2017-01-09 19:27)
    Dajcie jej już spokój. Nacierpiała się w Smoleńsku , POtem jako histeryczna premier po sławetnej ucieczce Tuska do Brukseli ze swoim cieciem .
  • ~Robnad
    (2015-05-28 19:41)
    Polska zaś za Ruandą POd tym światłym przywództwem, ale na POcieszenia przed Borneo.
  • ~zk rawicz
    (2015-05-27 18:17)
    Nareszcie ktoś napisał, jak bardzo p. Ewa jest wpływowa- cokolwiek to oznacza.
    Ważne że nie tylko Dodę wyprzedziła a nawet samą panią Anię Bęgowską.
    Zaś pani Beacie Sawickiej pozostał ino płacz lub/i zgrzytanie zębów...i reklamówka.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-27 18:09)
    Kłamliwa miernota wyhodowana przez patologicznego kłamcę tuska w dodatku jej władza już wisi na włosku
    PO prostu NEDZA
  • ~SYLVEK
    (2015-06-12 09:17)
    Kanclerz Niemiec w walce o klimat powinna zawnioskowac o wyposazenie pojazdow militarnych w filtry jakie posiadaja wszystkie samochody, zaniechania chemiestrails i prob Haarp w stratosferze i dalszych prob jadrowych.
  • ~FARSA
    (2015-06-01 07:13)
    TO NIC INNEGO TYLKO KOLEJNA FARSA W WYKONANIU poMATOŁÓW
  • ~Devil
    (2015-05-27 19:21)
    Peło sadyści mają samego Wroga w niebie buuuuuu
  • ~asik
    (2015-05-27 19:19)
    PO najbardziej boi się się jak dojdzie PIS do władzy , dlaczego , bo wtedy okaze się gdzie szły pieniadze , gdzie sa pochowane i ich przekręty.
  • ~ha....- ha-......smiechu warte - ale brednie .....
    (2015-05-27 19:19)
    wyhodowali sobie kopaczke , ktora nakrecona musi klamac , pewnie sama
    NIE wierzy w to co mowi , ale by zachowac stolek zrobi wszystko by nie dopuscic PiS - sama TO mowila .

    A teraz redakcjne usluzne pieski musza zrobic z tego uzytek - choc tyle sobie schlebiaja , bo nic im juz nie pozostalo .