• ~ajron1960
    (2015-05-27 10:50)
    Królowa była jest i będzie, a Kopacz bez przeszłości i bez przyszłości. Jutro nikt o niej nie wspomni.
  • ~heliot
    (2015-05-27 10:56)
    Na pewno za ten taniec na czerwonym dywanie w Berlinie !!!
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-05-27 10:57)
    To chyba taki żarcik ,ale 1 kwietnia już minął dziennikarze z Forbes
  • ~sory taki mamy klimat
    (2015-05-27 11:00)
    jaja tuskowe !!!
  • ~bezrobotny
    (2015-05-27 11:02)
    To dobrze, ze Ewa Kopacz jest wplywowa, ale Ewa Kopacz niestety uzywa swojego wplywu do zwiekszania w Polsce bezrobocia.
  • ~statystyk
    (2015-05-27 11:04)
    Ten wplyw Ewy Kopacz jest za duzy, bo wraz ze wzrostem wplywu Ewy Kopacz rosnie w Polsce bezrobocie.
  • ~oko
    (2015-05-27 11:55)
    Takiej debilnej informacji dawno nie czytałem to już paranoja ,tak samo było z Komoruskim miał według zakłamanych mediów 95% poparcia i zaufania a przegrał wybory tak samo będzie z tą zakłamaną Kopacz,kto ją popiera?debile i złodzieje?
  • ~ale jaja, ale jaja
    (2015-05-27 17:56)
    Przez POmyłkę.
  • ~oz
    (2015-05-27 17:56)
    kopaczka ze smoleńska cieszy się że aferał uniknął kary super premier popiera łapownictwo morderstwa złodziejstwo gwałty i skorumpowanych sędziów czas oczyścić tą stajnię Augiasza z rządu i sądów czas na lustrację bo inaczej zaleje nas fala przestępców wychodzących na wolność
  • ~oz
    (2015-05-27 17:59)
    premier polskiego rządy cieszy się że złodziej sawomir nowak uniknął karty
  • ~obserwator
    (2015-05-27 18:02)
    Ale chamska wrzutka mediów - to Komorowski miał się spotkać z Poroszenko a nie Elekt Duda - Poroszenko odmówił spotkania z BK i nie przyjeżdża do W-wy. O TYM FAKCIE MEDIA MILCZĄ - CHCIELI WROBIĆ PREZYDENTA ELEKTA A. DUDĘ. TO JEST CHWYT NIEDOZWOLONY - PODŁOŚĆ!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-27 18:09)
    Kłamliwa miernota wyhodowana przez patologicznego kłamcę tuska w dodatku jej władza już wisi na włosku
    PO prostu NEDZA
  • ~co za bzdury .... gdyby nasz dzienniczek
    (2015-05-27 18:13)
    urządził taki ranking to na pewno wygrałaby pani pawłowska a potem pani jacośtam i oani szczypkowska.Tak to powinno wyglądać !!!
  • ~zxz
    (2015-05-27 18:14)
    Kłamliwa POspolita suqqa
  • ~zk rawicz
    (2015-05-27 18:17)
    Nareszcie ktoś napisał, jak bardzo p. Ewa jest wpływowa- cokolwiek to oznacza.
    Ważne że nie tylko Dodę wyprzedziła a nawet samą panią Anię Bęgowską.
    Zaś pani Beacie Sawickiej pozostał ino płacz lub/i zgrzytanie zębów...i reklamówka.
  • ~DZIENNIKARZE TO DEBILE
    (2015-05-27 18:19)
    HA..HA..HA.HA.HA...ALE SIE USMIALEM
  • ~JOHNY BRAVO
    (2015-05-27 18:25)
    PO-JE BA LLLO WAS CZY CO ??? CHYBA ZE SOBIE ROBICIE JAJA ;)))))))
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2015-05-27 18:26)
    TUSKISTOSKA PROPAGANDA I TUSKISTOSKIE MEDIA MAJĄ TEN SAM POZIOM. ZESZLI JUŻ POD DNO.
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2015-05-27 18:26)
    TUSKISTOSKA PROPAGANDA I TUSKISTOSKIE MEDIA MAJĄ TEN SAM POZIOM. ZESZLI JUŻ POD DNO.
  • ~And
    (2015-05-27 18:28)
    Proszę przenieść tę wiadomość do działu Rozrywka.