Incele, czyli prawiczki, którzy nienawidzą kobiet. Czy powinniśmy im zapewnić prawo do seksu?

| Aktualizacja:

Czy istnieje podklasa mężczyzn bez większych nadziei na spełnienie podstawowej ludzkiej potrzeby, czyli związku, miłości, seksu? A jeśli tak, to czy ich niedola nie jest naszą niedolą i nie domaga się systemowego remedium?

wróć do artykułu
  • ~tonite
    (2018-05-26 09:51)
    Tych erupcji intelektu nie da się czytać na trzeźwo.
  • ~kot Bazyli ~
    (2018-05-26 10:31)
    Ta Karolina Lewestam fanzoli dlugo i bez sensu jak kopniety szczur spod kredensu.
  • ~psycholog kliniczny
    (2018-05-26 11:43)
    Czy ta Karolina Lewestam nie moze przemawiac na kongresie feministek ? Bo ja juz po trzech zdaniach przestalem czytac jej bzdury.
  • ~Karol Prawestam
    (2018-05-26 15:07)
    To są smutne wydumane w ponurej samotności brednie żałosnej czarnej maszerowiczki. - I tyle w temacie!
  • ~Psycholog
    (2018-05-26 15:59)
    Dzisiaj i tak wielu mlodych mezczyzni przynajmniej na Zachodzie nie chce sie wlaza z kobieta, bo to uciazliwe. Jedni ci odwazniejsi wycieraja One Night Stand, a ci z zahamowajiami mowia: lepsza raczka niz..... !
  • ~Ja bym się raczej użalał nad incelkami
    (2018-05-26 15:02)
    - czyli nad "damskimi" odpowiedniczkami wydumanego bytu, o którym tu bredzicie!
  • ~Zaciągnij ich babo do Sejmu! Skuś ich d u p ą!
    (2018-05-26 17:00)
    I protestuj! - I protestuj! - a w przerwach litościwie dawaj im d u p y! Zwłaszcze po dwóch tygodniach bez POdmywania! - Będą zachwyceni i będą ci jedli z ręki!
  • ~To raczej INCELKI są jakąś specjalną kastą
    (2018-05-26 15:03)
    masochistek nowego typu!
  • ~felek
    (2018-05-26 10:53)
    a stare kobiety? dlaczego nikt nie myśli o starych kobietach? o starych ludziach generalnie, czy tylko młodzi są samotni pod tym względem?
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-26 13:45)
    Jarek Kaczyński to ma!
  • ~Ja :
    (2018-05-27 18:34)
    Karolino Lewestam , a jak ten temat przedstawia sie w Izraelu ?
  • ~Waldemar aus Wismar
    (2018-05-27 16:30)
    Karolino Lewestam, gehen Sie nach Deutschland , tam jurne chlopaki aus Asien und Nordafrika chetnie sie Pania zajma.
  • ~Może Janda wystawi jakiś dramat o incelach?!
    (2018-05-26 17:18)
    Na przykład taki, że się na scenie głęboko POchyli nad ich losem - a kolejni aktorzy tego "dramatu" będą ją w ramach zwrotu za bilety załatwiać od tyłu! Karolina Lewestam w roli bileterki!
  • ~Coś mi się wydaje,
    (2018-05-27 06:06)
    że stara i dobrze przez tysiąclecia tragicznych dziejów ludzkości udokumentowana, ale niestety przez wielu nawet na pozór rozsądnych ludzi czasami nierozważnie kwestionowana teza, że generalnie baby są jednak bezgranicznie du rne i bezmyślne - po tej kolejnej absurdalnej wypowiedzi Karoliny Lewestam na nowo zyskuje wszelkie odwieczne cechy niepodważalnego aksjomatu!
  • ~Dość dyktatury kobiet - zawyła falsetem pewna baba!
    (2018-05-27 06:09)
    I coś mi się wydaje, że trafiła w sedno!
  • ~pierzasty Czarzasty
    (2018-05-27 18:36)
    Czy Karolina Lewestam jest usatysfakcjonowana seksualnie ?
  • ~Gdzie ci mężczyźni - orły, sokoły?
    (2018-05-26 15:13)
    Ano - dokładnie tam, gdzie obecnie przebywają te mityczne już niestety orlice-sokolice - albo na ten przykład legendarne Matki-Polki... ----------------- Przypominam, że Polacy mieli to samo z lotu Hermaszewskiego w "kosmos" - co miały s u k i z lotu Łajki!
  • ~Zona bacy
    (2018-05-26 16:24)
    Znowu znafcy od cudzego szczescie. Ludziska,, robta co chceta, z kim chceta, kiedy chceta, a jak nie chceta to tez macie do tego prawo! Kazdy jest kowalem swojego szczescie! Jeden chce z baba, drugi z chlopem, inny z owca ( jak moj stary ) , a jeszcze inny ze swoja raczka! I to ludziska i inne mal..pia. tka robia od kiedy istnieja na tej planecie!
  • ~VPNFilter
    (2018-05-27 20:46)
    Frau Joanna Scheurig - Wielgus , blady upior Sejmu , pomoze incelom.
  • ~Córa Koryntu
    (2018-05-27 16:11)
    Czyżby autorka występowała tu pod hasłem: "Seks prawem - nie towarem!"? - To mi psuje interes! Chyba wystąpię do Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw!