Incele, czyli prawiczki, którzy nienawidzą kobiet. Czy powinniśmy im zapewnić prawo do seksu?

| Aktualizacja:

Czy istnieje podklasa mężczyzn bez większych nadziei na spełnienie podstawowej ludzkiej potrzeby, czyli związku, miłości, seksu? A jeśli tak, to czy ich niedola nie jest naszą niedolą i nie domaga się systemowego remedium?

wróć do artykułu
  • ~Dość dyktatury kobiet - zawyła falsetem pewna baba!
    (2018-05-27 06:09)
    I coś mi się wydaje, że trafiła w sedno!
  • ~ocena
    (2018-05-27 08:45)
    Widzę w tym sporo racji , zawsze bulwersowało mnie oburzenie kobiet na agresywnych pijących i bijących partnerów bo czyż nie widzą tego od razu , czemu się z nimi wiążą w relacje - bo są to samce alfa , spokojny cichy chłopak nie imponuje a agresywny chuligan tak . Niestety później jest płacz a często tragedia .
  • ~bezrobotny50+
    (2018-05-27 13:36)
    Bardzo ciekawy artykuł. Gratuluję autorce.
  • ~Karol_Marx
    (2018-05-27 15:24)
    bardzo podoba mi się kierunek w jakim podąża Der Dziennik "Wyzysk, Kapitalizm, Walka Klas i wszystkim po równo"
  • ~Teza, Antyteza, Synteza
    (2018-05-27 15:58)
    Cały czas się zastanawiamy, co poetka miała na myśli!
  • ~Córa Koryntu
    (2018-05-27 16:11)
    Czyżby autorka występowała tu pod hasłem: "Seks prawem - nie towarem!"? - To mi psuje interes! Chyba wystąpię do Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw!
  • ~Waldemar aus Wismar
    (2018-05-27 16:30)
    Karolino Lewestam, gehen Sie nach Deutschland , tam jurne chlopaki aus Asien und Nordafrika chetnie sie Pania zajma.
  • ~Ja :
    (2018-05-27 18:34)
    Karolino Lewestam , a jak ten temat przedstawia sie w Izraelu ?
  • ~pierzasty Czarzasty
    (2018-05-27 18:36)
    Czy Karolina Lewestam jest usatysfakcjonowana seksualnie ?
  • ~VPNFilter
    (2018-05-27 20:46)
    Frau Joanna Scheurig - Wielgus , blady upior Sejmu , pomoze incelom.
  • ~Sebak
    (2018-05-29 12:35)
    Od bab powoli się odchodzi. Nic dziwnego gdy można zastąpić je zwykłym gumowym masturbatorem. Jak wymyślą sztuczne macice to już w ogóle do niczego nie będą potrzebne.
  • ~Prawiczek nie z wyboru
    (2018-05-29 16:16)
    Bardzo mądry artykuł. Sam jestem incelem i dziwę się że napisała to kobieta. Bardzo obiektywne podejście do problemu, bez żadnego hejtu i obwiniania nas inceli. Jestem pod wrażeniem.
  • ~Autorlubi69
    (2018-07-15 10:01)
    Nie wiem czemu tyle hejtu, ale w tym przypadku hejterzy albo są incelami, albo upośledzeni, albo obie te rzeczy. Sam osobiście wyśmiewam feminizm i czarne marsze, i nie wiem czy autorka jest ich orędowniczką, ponieważ jej nie znam, ale ARTYKUŁ jest o INCELACH a nie o feminiźmie i czarnych marszach. Artykuł jest napisany przepięknie, podziwiam zdolności autorki w kwestii pisania, podziwiam bogate słownictwo...mówię to całkowicie szczerze jako ktoś, kto też czasami próbuje coś skleić. Na prawdę, czapki z głów. (Ciekawe ilu jeszcze czytelników potrafi to docenić i zrozumie ile to kosztuje wysiłku). Wracając do tematu. To o czym pisze autorka to prawda. Osoby (mężczyźni) niemający dostępu do partnerek tak właśnie postrzegają świat i kobiety. Skąd to wiem? Sam będąc w wieku gimnazjalnym nie miałem specjalnego powodzenia (wiem, że bardzo młody, ale ja szybko dojrzałem) i mniej więcej tak to widziałem. Interesuję się też psychologią i ogólnie uważam siebie za spostrzegawczego człowieka, choć nie trzeba takim być, żeby zauważyć że w istocie samiec alfa w grupie to osoba, którą ładne laski chcą przeru.. a samiec beta i omega może dostaną resztki, o ile w ogóle. Generalnie z jednym samcem alfa będzie się chciało przelecieć 10 lasek, a z jednym betą w tej samej grupie żadna. Beta dostanie to co chce dopiero kiedy alfa nie będzie chciał którejś. To jest FAKT i autorka o tym napisała (polecam książkę Ewolucja pożądania - psychologiczne i naukowe ujęcie tego o czym piszę). Cóż nie trzeba być incelem, żeby tak widzieć świat. Różnica jest taka, że ci, którzy mają laski i np. są w grupie alfami (nie musisz być mega nie wiadomo jaki wysportowany itp itd., wystarczy ze W SWOJEJ GRUPIE będziesz alfą!) nie są sfrustrowani z tego powodu. Najczęściej jestem alfą w swojej grupie. Zbudowałem ciało, jestem inteligentny, wysoki i pewny siebie. Przy spotkaniach ze znajomymi, którzy są betami, ich partnerki wyraźnie mnie niekiedy kokietują. Lajkują każde moje zdjęcie...itp itd. zwyczajnie w życiu sprawdza się to. A teraz dla inceli i reszty sfrustrowanych - to wszystko możecie w sobie wyrobić. Ciało można zbudować, pewność siebie można wyrobić czytając książki i ćwicząc to co w nich podane. PS. możecie być najbrzydsi na twarzy i to nie ma żadnego znaczenia :) Kobiety spokojnie zwiążą się z brzydalem, który jest pewny siebie inteligentny i dobrze zbudowany, W OGÓLE nie patrzą na twarz, wierzcie mi :) Prędzej zwiążą się z takim, niż z przystojną betą :) Pozdro
  • ~Jakub78