Incele, czyli prawiczki, którzy nienawidzą kobiet. Czy powinniśmy im zapewnić prawo do seksu?

| Aktualizacja:

Czy istnieje podklasa mężczyzn bez większych nadziei na spełnienie podstawowej ludzkiej potrzeby, czyli związku, miłości, seksu? A jeśli tak, to czy ich niedola nie jest naszą niedolą i nie domaga się systemowego remedium?

wróć do artykułu
  • ~Zona bacy
    (2018-05-26 16:24)
    Znowu znafcy od cudzego szczescie. Ludziska,, robta co chceta, z kim chceta, kiedy chceta, a jak nie chceta to tez macie do tego prawo! Kazdy jest kowalem swojego szczescie! Jeden chce z baba, drugi z chlopem, inny z owca ( jak moj stary ) , a jeszcze inny ze swoja raczka! I to ludziska i inne mal..pia. tka robia od kiedy istnieja na tej planecie!
  • ~Megaloceros
    (2018-05-26 16:21)
    Incele do spółki z Meetoo sprowadzą nas z powrotem do purytańskiego XIX wieku. Efektem ubocznym będzie zakaz aborcji. I dobrze.
  • ~Psycholog
    (2018-05-26 15:59)
    Dzisiaj i tak wielu mlodych mezczyzni przynajmniej na Zachodzie nie chce sie wlaza z kobieta, bo to uciazliwe. Jedni ci odwazniejsi wycieraja One Night Stand, a ci z zahamowajiami mowia: lepsza raczka niz..... !
  • ~Gdzie ci mężczyźni - orły, sokoły?
    (2018-05-26 15:13)
    Ano - dokładnie tam, gdzie obecnie przebywają te mityczne już niestety orlice-sokolice - albo na ten przykład legendarne Matki-Polki... ----------------- Przypominam, że Polacy mieli to samo z lotu Hermaszewskiego w "kosmos" - co miały s u k i z lotu Łajki!
  • ~Karol Prawestam
    (2018-05-26 15:07)
    To są smutne wydumane w ponurej samotności brednie żałosnej czarnej maszerowiczki. - I tyle w temacie!
  • ~To raczej INCELKI są jakąś specjalną kastą
    (2018-05-26 15:03)
    masochistek nowego typu!
  • ~Ja bym się raczej użalał nad incelkami
    (2018-05-26 15:02)
    - czyli nad "damskimi" odpowiedniczkami wydumanego bytu, o którym tu bredzicie!
  • ~analytyk
    (2018-05-26 14:33)
    Prawo do seksu? Nareszcie dla Krysi Pawlowicz!
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-26 13:45)
    Jarek Kaczyński to ma!
  • ~psycholog kliniczny
    (2018-05-26 11:43)
    Czy ta Karolina Lewestam nie moze przemawiac na kongresie feministek ? Bo ja juz po trzech zdaniach przestalem czytac jej bzdury.
  • ~felek
    (2018-05-26 10:53)
    a stare kobiety? dlaczego nikt nie myśli o starych kobietach? o starych ludziach generalnie, czy tylko młodzi są samotni pod tym względem?
  • ~kot Bazyli ~
    (2018-05-26 10:31)
    Ta Karolina Lewestam fanzoli dlugo i bez sensu jak kopniety szczur spod kredensu.
  • ~tonite
    (2018-05-26 09:51)
    Tych erupcji intelektu nie da się czytać na trzeźwo.
  • ~Neo spod budki z piwem połyka czerwoną tabletkę
    (2018-05-26 09:23)
    Rączek nie mają? Rączka to przytulne gniazdko nawet dla najmniejszego ptaszka, :D