• ~Obserwator
    (2015-08-06 17:37)
    Dzisiaj pokazywali w TV zaprzysiężenie Komorowskiego. 5 lat temu żona stała obok niego. On schudł, zgolił wąsy. Ona przez te 5 lat się roztyła. Agata Duda ma figurę 20-latki i prezencję Pierwszej Damy, na jaką ten kraj zasługuje.
  • ~x
    (2015-08-06 13:00)
    Ubrała się tak jak zawsze. I dobrze. Ona się nigdy nie napinała, co jest akurat zaletą.
  • ~degust
    (2015-08-06 17:20)
    Mało stylowe pożegnanie Anny Komorowskiej - tu się zgadzam, ale czy jej występy były kiedykolwiek stylowe? Co do tej konkretnej kreacji, to dziwi mnie Wasza krytyka, bo jeszcze niedawno rozpływaliście się w pochwałach:
    04.05.2015 - Jej wysokość lamówka! Sprytnie wysmuklona Anna Komorowska
    Przyszła nowa mądrość etapu, czy brak Wam, Redakcjo, konsekwencji?
  • ~derwisz
    (2015-08-06 13:19)
    Ona sie nie musi napinać.Ona jest zawsze nadęta,a raczej ,,wzdęta".Przydałoby się cuś na gazy
  • ~sese
    (2015-08-06 22:07)
    Nigdy nie zrozumiem, dlaczego kobieta z tak ważną pozycją nie zdecydowała się o siebie zadbać. Pomijając kwestie estetyczne, ta przeraźliwa otyłość szkodzi zdrowiu
  • ~64 latek
    (2015-08-06 19:30)
    Czego się dziwicie. Ona pochodzi z UB ckiej rodziny (fakt). A UB ecy to takie polskie bolszewiki. Opowiadała mi babcia, że jak bolszewiki w 1939 roku weszli do jej miasta (Sambor) to zaczęli m.in rabować. Porabowali m.in damskie koszule nocne (takie z falbanami) i podarowali swoim kobietą, które ciągnęły za wojskiem. Baby te ubrały się w te koszule i poszły na zabawę!
  • ~Bleble
    (2015-08-06 18:21)
    Redakcja specjalnie wrzuca te zdjęcia i pyta o ocenę internautów. A potem siedzą w redakcji przed komputerami i mają uciechę. Żartownisie.
  • ~lila
    (2015-08-06 13:57)
    4 dzieci do przodu, starsza, na pewno naturalna , bez zadęcia.Ciekawe Tuskową krytykowano za stroje że kosztowały a co z panią Dudą kto zapłaci za jej stroje
  • ~Robnad
    (2015-08-06 17:11)
    ~lila

    naturalna?
    tragedia kaszalota, a na dodatek tak samo "lotnego", jak jej małżonek.
  • ~lar
    (2015-08-06 18:17)
    wręcz przeciwnie, nie można niczego zarzucić, wygląda bardzo ładnie