• ~ciekawyj
    (2015-05-13 10:28)
    A jak wyglądają córeczki pana Prezydenta Komorowskiego ?
    Pewnie też same kaszaloty, skoro przez pięć lat żadnej nie POkazał !
  • ~nina
    (2015-05-13 10:49)
    Kwasniwski w czasie bycia prezydentem chronil swoja corke przed mediami,tak samo robi Komorowski,dzieci sa dorosle i nie uczestnicza w polityce.
    Widac ze Duda lapie sie kazdej deski ratunku,byli mama,tata,tchorzofretka ,zona ,corka,kto nasteny,teraz Kukiz.
    widac jak niesamodzielny jest Duda.
  • ~tylko Po ,nikt inny
    (2015-05-13 15:29)
    A Kasia Tusk dalej ,,pisze'' bloga.A co z Józkiem Bąkiem ?
  • ~NO COMMENTS!!!
    (2015-05-13 18:06)
    W tajnej notatce ppor. Ryszarda Gałęzowskiego, funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa z 22 kwietnia 1982 r., widnieje odręczny dopisek, w którym czytamy:
    „[…] Okres pobytu B. Komorowskiego na wolności zostanie wykorzystany (przy zastosowaniu przedsięwzięć operacyjnych) pod kątem określenia celowości dalszego pobytu w/w w ośrodku internowania. Podtrzymać dialog nie naciskając na figuranta. […] W trakcie pobytu na przepustce przeprowadzono dwie rozmowy operacyjne z B. Komorowskim. Podczas tych rozmów stwierdził m.in., że jego dotychczasowa działalność nie miała sensu i w przyszłości nie zamierza angażować się w żadne przedsięwzięcie o charakterze politycznym. Po ewentualnym zwolnieniu z internowania pragnie poświęcić się życiu rodzinnemu. Wyraził ponadto chęć na podtrzymanie dialogu operacyjnego. W związku z powyższym wydział III-2 wnosi o uchylenie internowania wobec Bronisława Komorowskiego”.
  • ~Kustosz tajnego archiwum towarzysza Szmaciaka
    (2015-05-13 18:03)
    Ktoś na forum napisał wczoraj

    ~Nie ma się co wstydzić i krygować!

    "Dziwię się, dlaczego nikt z was, krzykaczy, co to wybrzydzają na pana Andrzeja Dudę, nigdy na spotkaniach z Bronkiem nie zapytał go głośno, odważnie i wprost:

    Panie Komorowski! Jak to jest, że - chociaż ma pan pięcioro dzieci - nigdy na pana spotkaniach przedwyborczych żadne z nich się nie pojawiło i nadal się nie pojawia???

    Czy to dlatego, że pan się ich wstydzi - czy też dlatego, że to one wszystkie się pana wstydzą???

    Hmmm? Jak to z tym jest???

    Zamiast bredzić nam tutaj o hodowcach drobiu - może by pan rozwinął ten frapujący temat rodzinny???

    Podobno jest pan zwolennikiem polityki prorodzinnej?!

    Dlaczego nie jest pan więc zwolennikiem propolitycznej rodziny Komorowskich na użytek wyborów?!

    No i niech pan wreszcie przyzna bez owijania w bawełnę - czy pański osobisty kaszalot jest też pańskim oficerem prowadzącym???"

    A ktoś inny - najwyraźniej nieźle zorientowany w zagadnieniu - odpisał:

    "To ja ci odpowiem dlaczego:

    Widziałeś ich? - Wygladają, jakby wczoraj przyjechali z Iz r aela!"

    ===

    Ja ich co prawda nie widziałem, ale kiedy się tak czasem przyglądam pani kaszalotowej - to nie mam powodu wątpić, że to o to chodzi.

    Bardziej bym sobie jednak cenił publiczną wypowiedź w tej materii "pierwszego obywatela z pierwszej ręki"!

    Może być nawet odczytana z trzymanej w ręku jego "kartki wyborczej" z namazanym flamastrem żółtym paskiem i z licznymi skreśleniami...

    Mimo owych skreśleń uznałbym ten głos za ważny głos w debacie z narodem!

    Dlatego zachęcam wszystkich do zadawania tego pytania publicznie!

    Ale - skoro pan Bul tak kocha referenda - to może najlepiej by było opublikować w doraźnym trybie wyborczym galerię portretów wszystkich jego dzieci i potem w drodze referendum wybrać spośród nich chociaż jednego prawdziwego Polaka?
  • ~o)))
    (2015-05-13 17:25)
    Tak, rzeczywiscie, uroda powalajaca na kolanach. Jeszcze nie wiadomo czy tatus wygra a juz obwolana "pierwsza corka", bla bla bla.
  • ~janek614
    (2015-05-13 17:24)
    To ci pier...żydzi się znowu w Polsce rozmnażają ??? Może uruchomić ashwits?
  • ~GOSC
    (2015-05-13 16:13)
    To bedzie i druga corka
  • ~sześć