• ~niesioł
    (2015-03-05 13:26)
    nasza gwiazda to pani Komorowska !!!
    POd plandeką wygląda jak modelka TVNu !
  • ~adere
    (2015-03-05 15:50)
    Dajmy szanse młodym , dobrze wygladajacym i NIE UWIKLANYM w żadne układy - a ze kobieta to CO Z TEGO - Gorsza ?!
    Czy nie mamy już dość tych nieuków kompromitujących nas ?
    mimo jakiegoś tam wyksztalcenia nie z umiejących się Poprawnie wyslowic !
    Wciąż strelajacych GAFY!
    i najwazniejsze ZYJACYCH PRZESZLOSCIA - styropian, katyn, smolensk
    a ich BOG nad BOGAMI - CHAMERYKA !! ?
    może za kilka kadencji wizy zniesie dla Lizodupcow ???
  • ~to tu to tam
    (2015-03-05 13:36)
    czy tu chodzi o ciacho...duda...
    gwiazdę...ogórek...
    czy prezydenta...
    małość ...tu piszących -przeraża...
    ludzie wy nie macie krzty rozumu...! ! !
  • ~Skarbek
    (2015-03-05 13:46)
    Absurdalna kampania. Patrzę na to z pozycji swojej, czyli szaraczka z małego miasta, i dochodzę do wniosku, że doszliśmy już chyba do jakiegoś kresu w polityce. Modny lachon powtarzający utarte frazesy, nie rozmawiający z dziennikarzami i lansujący blichtr to chyba nie może być już NIC gorszego na prezydenta. Choćby ten nie wiem jak wielkiego żyrandola pilnował.
    Karykatura prezydentki i niesmaczny lans.
  • ~sonio
    (2015-03-05 13:57)
    ale widac, ze tej ogórek nikt profesjonalny nie pomaga, co oni robią, jeździ i gada z ludźmi i to wszystko nie ma echa, w mediach pokazują jak biegnie przepychając się przez jakieś tłumy i spuszcza dziennikarzy, to jest w ogóle nie profesjnalne i jakieś takie rozpier...,
  • ~qwerty
    (2015-03-05 14:16)
    Ogórek coraz bardziej przypomina i owszem, ale Stanisława Tymińskiego.
  • ~POkurcz
    (2015-03-05 14:27)
    powyższe sugeruje, że kandydatki lewicy zamiast występować w "nudnych debatach" przedwyborczych, wystąpią w sesjach rozbieranych dla jakiegoś gazetoidu ? Czekam zniecierpliwiony
  • ~zorro
    (2015-03-05 15:07)
    DZIWIĘ SIĘ TEJ PANI ŻE ROBI Z SIEBIE TAKIE POŚMIEWISKO A CO ZA TUPET W TEJ KOBIECIE NAPRAWDĘ TO JEST NIESMACZNE WSTYD MILER SOBIE ROBI NIEZŁĄ ZABAWĘ
  • ~Mnietek
    (2015-03-05 15:09)
    Pani Magdalena Ogórek to cwane zagranie Millera. Sam startować nie może, bo a nuż ktoś spyta, dlaczego zgodził się na więzienia CIA i gdzie jest 15 mld dolców, które wzięli za zgodę na złamanie konstytucji i ogólnie haniebny proceder. Więc wystawił słodka idiotkę - ona w tym ogłupionym narodzie zdobędzie kilka procent głosów, a następnie poprosi o przekazanie ich.. no właśnie, komu? Otóż temu, kto więcej Millerowi za to obieca. Ja stawiam, że ustawka jest z PO, ale możliwe, że jeżeli Duda zagrozi Bronkowi (co stać się może, albowiem ludzie już widzą, że Bredzisław to pośmiewisko i figurant), wtedy cwany Leszek zwróci się do Kaczorka. Co by nie było, ten ruch pokazuje, na czym polega w Polsce polityka. Generalnie na robieniu z Polaków idiotów, co takiemu Millerowi od lat całkiem sprawnie się udaje.
  • ~kobieta
    (2015-03-05 15:14)
    Duda ciacho chyba żart on jest okropny głowa jak u pacynki