• ~da
    (2015-02-03 17:30)
    Pudernica
  • ~cafar
    (2015-02-04 05:56)
    Podkoszulek jej wystaje spod sweterka
  • ~tt
    (2015-03-15 04:41)
    Pokraczan Yełopacz. Fu!
  • ~magdalena
    (2015-02-04 14:31)
    tragedia tragedia uciekam od kompa nie zniosę tego gwałtu na jakimkolwiek poczuciu smaku i stylu
  • ~aja
    (2015-02-03 20:43)
    Ewo!!!nie ...nie to strrraszne !!!
  • ~ewa mi..
    (2015-02-03 20:29)
    Dwie są modystki w Polsce : Ewa 2016 i Ania Komoruska.Obydwie świetnie reprezentują nasz nieszczęsny kraj.Bezguście do kwadratu.
  • ~konczita wurst 2
    (2015-02-04 09:22)
    zmiana ubrań nic tej kobiecie nie pomoże ... ona ma twarz jak chłop ...
  • ~fela
    (2015-02-03 18:44)
    PO to światowy obciach jak można tak ubrac kobietę na takie spotkanie - przeciez kopaczka wyglada jak na zebraniu gospodyn wiejskich
  • ~edgarda
    (2015-02-03 18:17)
    Spódnice 3 cm dłuższe, a nogi niezgrabne ( krzywe ), garsonka nadająca się do cioci na imieniny, mało powagi, poprzednie lepsze ale dłuższe. Tyle w tym temacie.
  • ~elegantka
    (2015-02-04 07:05)
    Pierwszy krok w kierunku zmiany uczyniony. Garsonka ok, ale nie na takie spotkanie. Pasuje do pracy w gabinecie a może na klubowe spotkanie, bardziej piątkowy strój casual. Jedno co cieszy, zniknęły czarne rajstopy, oby na zawsze. Szpilki chyba też z nieco niższym obcasem, od razu lepiej, krok pewniejszy i oczywiście wygodniej. Należy to zmieni na stałe.
    Przydałaby się codzienna porada w sprawie ubioru Pani Premier, ale chyba brakuje odważnych w jej otoczeniu. Służę radą o każdej porze dnia.
  • ~iza
    (2015-02-03 16:08)
    Uważam,że w swoich garsonkach wygląda lepiej.Powinna tylko zakrywać swój dekold i szyję zakładając bluzki np.w łódkę.Powyższy strój jest nieodpowiedni na oficjalne spotkanie.
  • ~modystka
    (2015-02-03 16:08)
    Podoba mi sie styl ubierania p.Premier,zgrabne nogi dobrze dopasowane ponczoszki,ci,którzy krytuja maja wsiowy gust.
  • ~tele-wic
    (2015-02-03 15:59)
    Co ona ma między nogami (czyżby wibrator?) - wyłącznie widzę fotki na których zawsze stoi rozkraczona, jak rogacizna w chwili oddawania moczu na pastwisku!
  • ~ikka
    (2015-02-03 15:36)
    Nie ma gustu, bo nie miała czasu siedzieć w sklepach i się przebierać przed lustrem, tylko się uczyła. Powinna jednak skorzystać z doradcy, ale doradcy mają to do siebie, że przeginają w drugą stronę i zrobią z niej ikonę mody, od nich uzależnioną (jak Małgorzata Kożuchowska) więc wchodzenie z nimi w układ jest niebezpieczne... i wychodzi lawendowy sweter i spódnica na oficjalne spotkanie, niestety. Ale rozumiem panią Kopacz, bo sama mam podobny problem.
  • ~hahaha
    (2015-02-04 09:17)
    babsko przeżywa klimakterium
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-02-03 14:13)
    Niezniszczalne, bo z legendarnego Bistoru. Komuna wcielona, w każdym wymiarze.
  • ~a
    (2015-02-03 10:24)
    Chociaz nie jestem fanem E Kopacz to jednak doradzam pani premier by nie zwazala na krytyke dziennikarki/arza. W kostiumie wyglada znakomicie!
  • ~KOLO
    (2015-02-03 13:46)
    Te garsonki w które się ubiera sa chyba wyciągane ze smietników. Całkowite bezguście!
  • ~vp
    (2015-02-03 13:26)
    Do debila co ocenzurował vp ! Durnoto chodząca ,wstyd cię ,żeś durniem jest ?
  • ~hanka
    (2015-02-03 13:12)
    co za balwan to pisal,roz to inny kolor a pani premier wyglada bardzo elegancko,redaktorzyna jest chyba fanem stylu Horodynskiej

Może zainteresować Cię też: