• ~eros
    (2015-01-14 22:39)
    jaki k ...a dekolt stara torba i tyle
  • ~mars
    (2015-01-13 22:01)
    porządny człowiek i mądry, bardzo go szanuje i pozdrawiam, a to szczucie na niego wam ie nie udaje
  • ~lunas
    (2015-01-15 13:09)
    Ziemkiewicz, wstyd!
  • ~Markus
    (2016-02-08 23:03)
    Jaki mąż taka żoną .Ziemkiewicz i tak miał szczęście ,że taka żonę dostał bo jabym jego nie chciała nawet za psa do budy.
  • ~Jarosław Bawarski
    (2015-01-18 05:12)
    Ciekawe o czym ta ładna kobieta rozmawia z tym niedouczonym bubkiem ,któremu wydaje się ,ze ma coś do powiedzenia ?
  • ~Polski Katolik z Polski!
    (2015-01-13 10:20)
    Opadłe cycory które ma prawie na pasie! i co w tym seksownego?
  • ~lubiący dobrą literaturę
    (2015-01-16 02:48)
    @ Zbyszek D - jesteś lepszy ,bo ja nie mam ani jednej książki tegoż autora . Niegdyś na kiermaszu nabyłem coś co napisał ze sciencie fiction . Po przeczytaniu kilkudziesięciu zdań uznałem ,że niestety nie nadajemy na tych samych częstotliwościach ,pozbyłem się ,szkoda było mi czasu na bzdeciarstwo .Występy tego pana w TV doprowadzają mnie czasem do szewskiej pasji,gdyż jego "pogłębone" komentaże są zwykła propagandą i próba urabiania ,nawet pozwolił sobie na zdanie przed wyborami nawołujące do głosowania na słynnego Jarosława jako prezydenta . Był to program .ANTYSALON' . Zapraszał do niego zadymiarzy i sprzedawczyków prowieniencji dziennikarskiej z wyjątkiem pani Zuzanny Dąbrowskiej ,która w tym dennym towarzystwie błyszczała nie tylko urodą.Wracając do literatury nie wszystko o czym piszesz mnie interesuje ,ale dziś jestem na etapie studiowania "SERCA EUROPY" lubię też wydawnictwa zbliżona do nauk ścisłych ,przegryzam "MATEMATYKĘ NAUKĄ PRZYJEMNĄ " więc gustujemy może w innych specjalnościach.Ilością ksiżek nie będę się chwalił ,ale właśnie jestem na etapie selekcjonwania i część oddaję do biblioteki szkolnej ,oczywiście nieodpłatnie . Natomiast mój znajomy z lat młodości po przejściu na emeryture przekazał do bibliteki na wybrzeżu ok 10000 pozycjii,zazdroszcżę pozytywnie ,że potrafił się rozstać ze zbiorem życia.. Jeszcze raz podkreślam ,że cokolwiek wypocone przez pana ,którego nazywasz endekiem nie jestem w stanie kupić ,czytac ,włożyć na półkę ,gdyż nie mają dla mnie żadnej merytorycznej wartości ,on sam przyczynił się do mojego oglądu jego "dzieł" By unikać dalszej polemiki na temat naszych wlorów i urody żon ,powiem cie ,że w młodości pobierałem nauki techniczne ,więc moje zainteresowania siłą rzeczy ukierunkowane są na literaturę nazwałbym konkretu,co rozumiem jako przynoszące pożytek wiedzy .Pozdrawiam.
  • ~don chichot
    (2015-01-18 14:25)
    Żona - aktorka, a mąż - "znany" PiS-arz !. I najbardziej prominentny "rolnik z Marszałkowskiej" (KRUS) ;-). Kobitka wygląda na całkiem w porząchu, ale Ziemniakiewicz już na pierwszy rzut oka wzbudza... ABSMAK !.
  • ~Marek
    (2015-04-29 08:29)
    Kiedys miala wielki biust i dlugie nogi teraz ma wielkie nogi i dlugi biust.
  • ~zyga pilch
    (2015-02-19 17:36)
    ta pani nie ma figury a udziska u niej jak u zawodnika sumo