• ~10.04.2010
    2014-11-12 22:03
    osmieszacie sie promujac ta tlusta i niemila babe, niestety z niej damy nie da sie nigdy zrobic.
  • ~ombre hair?
    2014-11-12 18:16
    Czego to nie wymyślą, by nieudolnie zakryć ciągle wzrastającą tuszę...
  • ~Drzazga 101
    2014-11-24 15:28
    "Anna i Bronisław Komorowscy"
    O Matko, ja wględem ogólniejszym i zdjęciuma nr 4.
    Otóż jak nasz Ukochany Pan Prezydent zgolił sobie wąchy, to Pani Prezydentowa miała prawo zmienić sobie włosy - uważam, że wygląda w nowej ODSŁONIE nieźle, a co, a jak ! Natomiast Nasza Ulubiona Pani Premier winna se nieco OSŁONIĆ czoło jakowąś grzywką, albo co, no bo ma jakby za WYSOKĄ twarz i w ogóle wygląda jak Iwan Groźny, przynajmniej dla mnie i bym bał się nawet podać jej wodę święconą w przedsionku kościoła do przeżegnania się, żeby mnie - broń Boże ! - nie przeklła, albo zauroczyła, kuervas !
    Hej !-
  • ~Sopocik
    2014-11-24 12:09
    Sowa ? Górniak tez się lansowała na synie Alanie i nie wyszło to najlepiej dla dzieciaka. Dobrze ze nie pokazują swoich pociech przynajmniej chronią prywatność tych dzieci a nie próbują zrobić z niech celebrytów pokroju Marty Kaczyńskiej
  • ~Dziś pytanie, dzis odpowiedź
    2014-11-17 12:48
    madame mrok2014-11-17 03:41 pyta: czy wasze matki wygladaja lepiej?

    Odpowiadam: O wiele lepiej, gdyż są o ponad połowę szczuplejsze.
  • ~I am Turecki
    2014-11-17 02:14
    icekawe czy goli sobe bobra
  • ~madame mrok
    2014-11-17 03:41
    bzdury!!! P.Prezydentowa wyglada bardzo ladnie. nie wiem dlaczego tak sie czepiacie! czy wasze matki wygladaja lepiej??? hehe
  • ~sowa
    2014-11-14 19:26
    Para prezydencka bardzo lubi fotografować się w otoczeniu dzieci ,ale cudzych.W kampanii przedwyborczej Komorowski bardzo wspomagał się swoimi pociechami,ale wyborcy nie poznali ich imion,wieku ani wyglądu.Dotychczasowi prezydenci chwalili się swoimi dziećmi,media je filmowały,a obecnie kończy się 5 letnia prezydentura,dzieci pewnie wyrosły,a może nawet są już wnuki a para prezydencka i zaprzyjaźnione media milczą jak zaklęte
  • ~qwert2
    2014-11-13 22:51
    Niech zagra role babci klozetowej. Jestem pewien ze nawet za tak blacha role dostanie Oscar-a za nieudolnosc (zlota maline)
  • ~pani
    2014-11-12 09:52
    zmiana bardzo mi się podoba,
    Pani prezydentowa wygląda bardzo elegancko, kobieco.