• ~w Berlinie dała czadu
    (2014-10-14 08:38)
    w szpilach chodzi jak Jaś Fasola.
  • ~Kocham Sobeckom
    (2014-10-14 16:17)
    @ ~hahahaha2014-10-14 16:10

    Napisz coś o uzębienu YaroPolskęZbawa - to będzie dopiero merytoryczny wpis, a nie jakaś popierdółka...
  • ~Klara
    (2014-10-14 12:49)
    Czy Pawłowicz umyła juz włosy od ostatniego występu w Sejmie - tj, 9 dni temu ?
  • ~Łowca pisowskich jeleni
    (2014-10-14 12:53)
    Rozumiem, że pismatołom już nie przeszkadzają ręcznie dziergane wdzianka Sobeckiej, zawiązane sznurkiem buty bezzębnego starca z Żoliborza i zawsze brudne włosy Kempy ?

    Wy załgane, kato-kołtuny... Kury wam szczać prowadzać, a nie o stylu w polityce prawić...
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-14 15:06)
    O Matko, przestańta się czipować, gnojki, STYLIZACJĄ Pani Premier, kuervas ! Może to JEJ styl albo co ? No to co, politycy i politykierzy mają być pod terrorem STYLISTÓW made in Tomuś Jacyków, czy inszej zbieraniny z szoł biznesu i politykierskie baby mają się ubierać jak Grycanki, czy jak ?!
    Ja pierdykam, ale tyn świat jest porypany - pośluch, bywszy min. Nowakowycz dobiera Pani Premier stringi, poważne forumy ją sekują za to, co nosi na wierzchu, insze za to, że gdzieś tam pagibła na dywanie z kanclerzyną Merkel, a NIKT jej ruki nie padajut w tem pierwszym momentu urzędolenia, tylko pierdzielą dyrdymały, jakby chcieli, żeby jej się nie udało. Ale jak jej się nie UDA, to nadejdzie Jarkowycz i jak jemu sie UDA, no to niech Pambóg i wszystkie święte mają nas w swojej opiece ! Ja tam proponuję Pani Premier: Pani wypierdzieli tego Michała, chyba mu Kamiński, i zatrudni mnie, a wonczas na dzień dobry ROZPRAWICZĘ te wszystkie ZAPORY na Paninej drodze i stworzę taką sytuację, że Platformersy bydą mieli 101 % poparcia. Jakby co, to niech Kancelaria Premiera da ogłoszenie dnia 20 października w Gazecie Wyborczej o treści: "Ścierwo do wszystkiego potrzebne od zaraz" - to jakoś nawiążę kontakt.
    Hej !-
  • ~hahahaha
    (2014-10-14 16:10)
    Polacy to durnie, bowiem tylko durnie moga miec takiego "premiera", Kopacz to oszustka, zwykla krowa na patwisku ma wiecej rozumu i gracji o krzywych kulasach nie wspomne..
  • ~jaga
    (2014-10-14 15:48)
    bosze ! ! ! !
    styliści się znależli z łasaki bożej
    dlaczego się ten stylista nie podpisał ?
  • ~wyborca
    (2014-10-14 16:05)
    Już nie wiedzą jaką propagandę prowadzić.Nawet list w sprawie pomnika smoleńskiego do prezydenta bul-komorowskiego wysmarowali i wyslali z KANCELARII tegoż PREZYDENTA BUL-KOMOROWSKIEGO!!![wg.Niezależna pl]
  • ~ZbyszekD
    (2014-10-14 16:38)
    Te długachne szpile to też chyba trochę przesada, bo jakby na to nie patrzeć to ta pani ma swoje latka. Może przez to ma kłopoty w poruszaniu się??
  • ~I am Turecki
    (2014-10-14 11:09)
    je bać protokółł. Robiąc taki wpadki lepiej brata się z wsiowym ludem