• ~no tak
    (2014-09-30 16:14)
    Paskudne te dzieci polskich polityków nieprawdaż ?
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 15:34)
    Jak nad Kopalnią w SOSNOWCU był napis MAFIA WĘGLOWA a to kopalnia PANSTWOWA to jednak nami RZĄDZI MAFIA KOPACZ
  • ~hanka
    (2014-09-30 16:50)
    nareszcie ktos pokazalmadre dziecko-przy tych wszystkich glupawkach z torebeczkami za pare tysiecy,nareszcie madra kobieta-pogratulowac pani Kopacz
  • ~Papkin
    (2014-09-30 16:57)
    Pisowskie ciemniaki atakuja .
    Popatrzcie na wasze "pieknosci" . Te byle i obecne .
    Pierwsza z brzegu , pani "profesor" Pawlowicz .
  • ~TR
    (2014-09-30 16:11)
    KLAMCZUCHA I AFERZYSTKA SAWICKA
  • ~hanka
    (2014-09-30 16:52)
    ludzie skad w was tyle jadu,kompleksy???a przeciez doktor-ginekolog to troche wiecej niz "blogerka 'odowa"(czyli co,taka od ciuchow z lumpeksu...)
  • ~ver
    (2014-09-30 11:39)
    Co za pajace nadużywają słowa i ikona. Ikony są czczone przez chrześcijan, zwłaszcza prawosławnych. Ale ignoranci podatni na mody językowe lumpensallonu medialnego bredzą bez sensu.,Brak oczytania, osobistej kultury, takie stadne myślenie.
  • ~niesprawiedliwe
    (2014-10-02 14:55)
    no to kiepsko pani Kasiu, w twoim wieku to synowie Gierka
    już profesorami byli, a Ty tylko marny doktoracik ?
  • ~Kielczanin
    (2014-09-30 11:56)
    W porządku, wreszcie w PO jakas osoba nie obciążona patologiczną rodzina.
    Ale dramatyczne opisywanie , ża "o mało nie przypłąciła zyciem" bo zasłabła(!) i zaraziła się rotawirusem jest śmieszne.
    Akurat mamy sezon chorób. Czy o kazdym z tych tysięcy Dziennik napisze artykuł, jak to ratowali ludzi, firmy, mienie, praworządnośc i demokracje?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 19:27)
    dlaczego musial zginac PREZYDENT L.Kaczynski...pytaja PIS-cyngle ?

    Melduje wykonanie ZADANIA panie prezesie...
    tak meldowal LK , poganiany przez brata prezesa
    podobno prezydent wszystkich Polakow ( a tak naprawde tylko PIS i wolakow )
    Tak meldowal do konca ...rozbilem sie na rozkaz brata prezesa !
    Zadanie wykonane ..panie prezesie !

    Kainie, cózes uczynil bratu swemu, Lechowi ?