• ~sokular
    (2014-09-05 08:44)
    Ci to za kategoria"nie podskoczy"??? a dlaczego ktoś ma podskakiwać??? zamiast kompetentnie WSPÓŁPRACOWAĆ z wszystkimi jak w ukladzie scalonym.Bieńkowska to umie.
  • ~gre
    (2014-09-04 17:23)
    no coz na rure w gogo nie cwiczyla - i to ma byc zarzur?
  • ~habor
    (2014-09-06 09:56)
    O wiele bardziej wolę skromny styl Mogherini, niż wyzywający, krwistoczerwony Bieńkowskiej! Który na europejskie polityczne salony po prostu nie pasuje i absolutnie nie przystoi! I o ile tego stylu nie zmieni, szybko zostanie zbanowana na europejsko-politycznych salonach. A skromna Mogherini potrzebuje jedynie nowej stylistki. Bieńkowska poza tym ma już na dzisiaj 15 kg tłuszczywa na garbie i okolicach, co widać po jej pucołowatej gębie. Za pięć lat to będzie wielkie, otyłe babsko. Przy tym Bieńkowskiej cuchnie z pucołowatej gęby, bo klnie jak szewc w poniedziałek. Co jeszcze w dodatku zalicza do swoich rozlicznych walorów publicznie się z tym obnosząc?! A to jedynie brak kultury osobistej! Od dawna przy tym zastanawiałem się, co myśli blondynka, która w ciągu jednego dnia potrafi trzykrotnie zmienić stroje, a swoją dermę dziarga w jedne i te same wzorki na całe lata?! Odpowiedź może być tylko jedna- w ogóle nie myśli! Osobiście jestem zawiedziony, że w skład naczelnych władz EU nie weszła elegancka, zgrabna, pełna wdzięku i seksowna Thorning-Schmidt. Przy której pucołowata z wyzywającym, krwistoczerwonym stylem Bieńkowska budziłaby jedynie uśmiech politowania! W moim przekonaniu, także samo w relacji do fachowych kompetencji!
  • ~obserwer_1
    (2014-09-04 16:03)
    barbi jest lepsza od tej włoszki bo nikt tak nie zrobi laski rudemu jak ona
  • ~jacyków
    (2014-09-04 16:06)
    Monika Olejnik to dopiero brechty!
  • ~cieciorka
    (2014-09-04 16:21)
    Bardzo ładna, ale ma felerek gorszy niż... Jest platfusiarką.
  • ~Pierwsza wypowiedz i kompromitacja !
    (2014-09-04 16:23)
    Juz widze , ze to bedzie dobry typek ...
    latwo bedzie nia sterowac .
    Poprostu usluzny pajac do pociagania z a sznurki ~
    Ot - co !
  • ~rację miał Korwin-to jest B U R D E L
    (2014-09-04 16:56)
    hmmm..mmm...też taka PO-dła g ę b a jak u Bieńkowskeij
    ,
  • ~x
    (2014-09-04 17:01)
    Na zachodzie cenią luz i wygodę, nie napinają się tak z ciuchami, nie mordują na szpilkach.
  • ~kura
    (2014-09-04 17:09)
    Donek to ma szczęście,jedną będzie miał w łóżku na co dzień a drugą do święta