• ~Intesywnie Kopulujący Akowiec
    (2014-02-26 18:39)
    Nieznane fakty: Tusk ją pukał już 20 lat temu nad Morzem Czarnym.
  • ~boluś
    (2014-02-25 19:28)
    W zyciu uczciwie nie pracowała ani minuty a ma 4 miliardy euro ...Jej miejsce jest w więzieniu Dlaczego ma sie leczyć za granica Przecież to ona rządziła i sytuacja na Ukrainie to miedzy innymi jej zasługa Majdan powinien wywieść ją na taczce
  • ~ania
    (2014-02-25 12:59)
    Sliczny sztuczny warkocz! Dobrze, ze go miala przy sobie w wiezieniu. Byl jak znalazl na wystep na Majdanie.
  • ~Jan Bohynski
    (2014-02-26 02:12)
    Miejcie litosc nad tym Lechem ! Wyglada, jakby sie chcial rzucic na babe na tych niezdarnie postawionych nogach, ale on juz przeciez nie zyje. JB.
  • ~chłopak
    (2014-03-02 23:48)
    Do intensywnie kopulującego... Teraz Tusk jej nie puka. Ma do tego Grodzką...
  • ~Piekna Julia
    (2014-03-02 13:08)
    Mialam sen i ukazal mnie sie w nim J.Kaczynski z preclem na glowie i to autentycznym.Zrobil mu go jego rzecznik .Precel autentyczny w kolorze czekolady.
  • ~pinczuk
    (2014-02-27 06:01)
    dobrze, ze juz wypowiedzial sie amb. weiss bo nie wiedzielibysmy o co chodzi. I za to was tak bardzo kochamy mojzeszowi bracia, ze maluczkim poukladacie w glowie. A kto rozkradl Ukraine to juz nie wazne.
  • ~Szewc Kilinski
    (2014-02-26 21:59)
    W 1995 roku Julia stanęła na czele jej spółki, która zajmowała się obsługą kontraktów na dostawy dla zachodnich partnerów...

    Tak stanelo ze wyprowadzila na wlasne konta dolary z ruskiego gazu, takze ze ja scigal ruski procurator I nie miala wjazdu do Rosji nawet jako premier Ukraine. Zwykla bladz I zlodziej.
  • ~fuj
    (2014-02-26 21:56)
    Kiedys pani Tymoszenko zajmowala sie malwersacjami i zlecaniem zabojstw, a jej wspolnik gnije teraz w amerykanskim pierdlu, za przekrety. Oto i nieznane fakty.
  • ~fuj
    (2014-02-26 21:55)
    Kiedys pani Tymoszenko zajmowala sie malwersacjami i zlaniem zabojstw, a jej wspolnik gnije teraz w amerykanskim pierdlu, za przekrety. Oto i nieznane fakty.