• ~urbanek
    (2014-03-20 12:14)
    fuj
  • ~gajowymarucha
    (2014-02-25 07:23)
    Amator białka zwierzęcego dostarcza go pod dostatkiem !!!
  • ~pisowczyk
    (2014-02-25 15:31)
    ja słyszałem, ze kaszalot. ale i tak co by nie pisać wygląda monstrualnie, dosłownie. A do tego kiepska z niej filolog, skoro widzi kompromitacje męża Bula Komorowskiego i nawet nie poprawi. No ale to ociepla stosunki dyplomatyczne nie to co nieopaczne odwrócenie flagi przez śp. prezydenta L. Kaczyńskiego
  • ~kontestator
    (2014-02-25 15:16)
    Zdaję sobie sprawę jak trudno pozbyć się zbędnych kilogramów ale pani prezydentowa powinna wreszcie coś z tym zrobić. Nie pomogą tu peany ze strony usłużnych mediów bo wystarczy spojrzeć i czar pryska. Pani prezydentowa jest za duża a w szczególności jej twarz. I nie pomoże tu najbardziej wymyślna fryzura czy kreacja, dopóki pani Komorowska nie schudnie. Polecam, codzienny co najmniej dwugodzinny trning na bieżni oraz zumbę. Sukces gwarantowany !!!
  • ~Dziunia
    (2014-02-25 10:58)
    Czy osoby piszące te komentarze są przy zdrowych zmysłach - tyle jadu i złośliwości - mamusia nie dała dobrego wychowania.
  • ~ulala
    (2014-02-25 09:30)
    Raczej cięcie, które MY PODATNICY JEJ ZAFUNDOWALIŚMY! bo sama to ona złamanego grosza do tego nie dołożyła! A fryzjer- faktycznie dobry jest- z takiego kartofla zrobic kształtną głowę, to mało kto potrafi!
  • ~Robnad
    (2014-02-25 08:48)
    Proponuję jeść miej słoniny.
  • ~Kaczor Donald
    (2014-02-25 07:44)
    Mam nadzieję że chałat nasączono środkiem dezynfekcyjnym zabezpieczającym przed afrykańskim pomorem...
  • ~okularnica
    (2014-02-25 06:15)
    A mi bardzo sie podoba,elegancka,ladna ,a ze okraglejsza w jej wieku to tez normalne. Urodzila i wychowala 5-cioro dzieci,trudu bylo nie malo.
  • ~zeez
    (2014-02-25 23:00)
    czyz od 21 .2.14 jidish to nasz jezyk ojczysty ???
  • ~iiju
    (2014-02-25 05:57)
    Komorowskiej zadne cuda nie pomoga.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-02-25 07:13)
    Sztab drogich wizażystów wyszedł z założenia, że "Mona Liza" została namalowana na zgrzebnym płótnie i odniosła sukces. A tu POrażka, cała kasa w piach...
  • ~POLSKI HYDRAULIK Z FRANCJI
    (2014-02-25 02:34)
    ALE SIE STARA RURA WYPASLA NA POLSKIEJ BIEDZIE ! SAMA SLONINA !
  • ~ewa
    (2014-02-25 01:35)
    Ile osób zajmuje się wyglądem pani Komorowskiej ? Jakiego rzędu koszta ponosi podatnik?
  • ~evka
    (2014-02-25 00:53)
    Czego się czepiacie kobiety!! Ona urodziła i wychowała 5cioro dzieci.Zobaczcie ile młodych dziewczyn tłustych jak wieloryby,chodzi po ulicach.Pisowskie prostactwo ,nie ma argumentów,bo kobieta w porządku ,to się przyczepiło do tuszy.Wiele kobiet jest puszystych.
  • ~gosia
    (2014-02-25 00:47)
    Pani Anna Komorowska ma ladna twarz i swietnie wyglada w nowej fryzurze !
  • ~buc
    (2014-02-24 22:24)
    Seksowna kobieta, owszem.
    Trochę podobna do Ani Grodzkiej.
  • ~Kaska
    (2014-02-25 21:56)
    A ja proponuje aby ktos zajal sie tymi zlosliwymi komentarzami i podciagnal je do odpowiedzialnosci za zniewage pierwszej Damy Panstw.Latwo w XXI wieku odczytac z jakiego komputera pochodza obrazliwe slowa pod adresem Pani Prezydentowej !
  • ~Eugieniusz
    (2014-02-27 15:02)
    ALE ładna mnie przypomina PIGI z bajki
  • ~miele
    (2014-02-24 21:10)
    ten tytuł to jakis głupi żart ?

Może zainteresować Cię też: