• ~ansz
    (2014-02-11 09:30)
    Fajna z nich para.
  • ~taki sobie
    (2014-02-12 00:38)
    Odpowiedź na pytanie dla WD "jak wygląda pies Kamila Stocha" Odpowiadam - jest o wiele mądrzejszy od PIS dusia. Bardziej inteligentny i dobrze wychowany przez swoją mamę. Czego nie można powiedzieć o PIS dusiu.
  • ~ert
    (2014-02-13 12:19)
    ten chłopaczyna co skacze na deskach... kim on jest?
  • ~ajaj
    (2014-02-13 10:27)
    Czytam i nie dowierzam : TUSKOWE LEMINGI SCHAMIELI CZY TO TYLKO SPADŁA ZASŁONA Z PRAWDZIWEGO OBLICZA ???
    ???
    ???
  • ~Bader
    (2014-02-13 09:15)
    Do ~m2014-02-12 12:36
    opkupanci aż się czerwienią ze nie mogą opluć prawdziwego Polaka ,katolika

    Widzę że umknęła ci rzecz zasadnicza.
    Polacy oczywiście różnią sie od siebie znacznie ale główny podział to debile kontra reszta.
  • ~więcej seksu przy ołtarzu
    (2014-02-13 09:32)
    Po co tak się obnażać przed ołtarzem?
    Po to, żeby dać wszystkim do zrozumienia, że w małżeństwie liczy się przede seks i nawet ksiądz nie powinien mieć co do tego wątpliwości. Proponował bym jeszcze ciut większy dekolt, a wtedy minimalna zasłona nareszcie opadła by do reszty.
    Przed ołtarz idzie się z seksem, nie z pobożnością...
  • ~TEZ BYLEM MISTRZEM OLIMPIJSKIM
    (2014-02-12 14:49)
    JAK JA ZDOBYLEM ZLOTY MEDAL
    NA ZIMOWEJ OLIMPIADZIE NA GIBALOWCE
    W PICIU POLSKIEGO WINA I POLSKIEJ WODKI
    TO MOJA ZONA NAJPIER DO MNIE MISTRZU WOLALA
    I JAK NAZBIERALEM DUZO PUSTYCH BUTELEK
    TO MI JE UKRADLA, SPRZEDALA I Z INNYM GACHEM ODJECHALA

    PEWNIE ZE TERAZ PIJE W SAMOTNOSCI
    BEZ ZONKI SPORTOWEJ POMOCY
    ALE NIE MAM ZONKI PORANNEGO PIERDZENIA
    I NIE MUSZE WACHAC PORANNYCH ZAPACHOW Z JEJ JADAKI
    A PUSTE BUTELKI NALEZA TYLKO DO MNIE
    I W TESTAMENCIE ZAPISZE JE KOMOROWSKIEMU I TUSKOWI
    KTORZY DALI MI SZANSE BYC BEZROBOTNYM PIJAKIEM
    KTORY DO PRACY W POLSCE MOZE DOJECHAC TYLKO KAJAKIEM
  • ~kułak
    (2014-02-12 15:25)
    PiS duś ? - Czyżby typowy fan Ścierwokota ?
  • ~m
    (2014-02-12 12:36)
    opkupanci aż się czerwienią ze nie mogą opluć prawdziwego Polaka ,katolika bo by sobie zaszkodzili ,od soboty będzie TRWAM z prawdziwymi wiadomościami przychylnymi dla Polaków, wyciagająca swiństwa robione Polakom przez rządzących OBCYCH
  • ~Genderski
    (2014-02-12 00:43)
    @obserwator, 16:40

    Nie POwinienes sie tak obrazac za POstepowe pytanie...:)),
    a juz w zadnym wypadku tak brzydko odPOwiadac PiS dusiowi.