• ~NIEMCY
    (2014-02-02 09:50)
    TO SZMATY JESTĘŚCIE NIESAMOWITE SUKI Z POLSKI TYLKO PIENIĄDZE WAS OBCHDZĄ
    WYSTARCZY SEKS I MACIE FACETA !
    O TO WAM SUKI CHODZI ?
    W TYM JESTEŚCIE DOSKONAŁE !
    MY NIEMCY DOSKONALE O TYM WIEMY ?
    JESTEŚCIE W STANIE DALEKO SIĘ POSUNĄĆ ABY ROZWALIĆ MAŁZENSTO ?
    NAS SUKI POLSKIE NIE INTERESUJĄ NIECH ROBIĄ CO CHCĄ , ALE NIECH NAM W DROGĘ NIE WCHODZĄ !
  • ~GERMANY
    (2014-02-02 09:53)
    ZA BRZYTKA TO NIE JESTEŚ ALE PIĘKNIEJSZA OD NASZYCH NIEMEK TO NIE JESTEŚ , ALE NA PEWNO JESTEŚ PAZERNA NA PIENIĄDZE !
  • ~kato strofa
    (2014-02-02 09:53)
    odważni nie boja sie latać przecież byli blisko katolo strofy
  • ~dziwnytenświat
    (2014-02-02 09:56)
    bramkarz płaci alimenty 17000 zl panowie zostancie bramkarzem przecież to patologia
  • ~karla
    (2014-02-02 10:47)
    marcin ty se chyba robisz jaja a co na to jarosław taka wtopa w rodzinie
  • ~jan
    (2014-02-02 10:51)
    jaki elokwentny ,kulturalny niemiec piszacy po polsku jak polski cham .musisz byc zerem skoro kobiety cie zgnoily .tempota ,arogancja ,prostactwo polski niemiec ,zasob slow typowy bezdomny pijaczyna
  • ~dr.Tworek
    (2014-02-02 11:01)
    MARCIN DUŻO CZASU NIE UPŁYNIE JAK ONA CIĘ UPŁYNNI Z 15000 zł
    ALIMENTÓW.ZASTANÓW SIĘ DOBRZE CO ROBISZ!
  • ~do Jana
    (2014-02-02 11:02)
    Niestety, to opinia Zachodu o polskich samiczkach. Maja tu FATALNA opinie.
    Widac je z daleka- wymalowane, biale kozaczki, nadmuchane wargi i biusty.
    Samiczki po prostu , szukajace bogatego samca. Ruskie takie same!

    Nie pisze o Modrzejewskiej . Nie znam kobiety.
    Marta od dawna nie zyje z mezem pod jednym dachem.
    Rozpadlo sie juz jej drugie malzenstwo.
  • ~asses
    (2014-02-02 11:36)
    lemingi zaczną się pałować pod newsa...
  • ~notowany
    (2014-02-02 11:43)
    Dobrze że Dubieniecki przejrzał na oczy i odbił od tej schorowanej psychicznie rodzinki jakimi są Kaczyńscy!
  • ~marko
    (2014-02-02 11:49)
    LUDZIE FACET MA RACJĘ DO TEJ KOBIETKI KACZYŃSKA WYGLĄDA JAK POCZWARA !!! Z KACZYŃSKĄ WSTYD GDZIEŚ SIĘ POKAZAĆ CO SIĘ DZIWIĆ URODĘ ODZIEDZICZYŁA PO POTWORNIE WSTRĘTNEJ I ODRAŻAJĄCEJ MATCE !!!
  • ~ANNA MOHER
    (2014-02-02 11:51)
    ma rację należało już dawno odciąć się od tej porąbanej rodziny kaczyńskich
  • ~BAT NA PISIORY
    (2014-02-02 11:56)
    wystarczy popatrzeć--porównać i jeszcze dodać jaka jest ta rodzina kaczyńskich i wszystko jasne że facet ma rację!!!
  • ~antylachony
    (2014-02-02 12:07)
    Ja tam bym nie chciał tej plastikowej lalki. Najpierw ciągnęła tamtemu boruca a teraz przysysa się do prawniczych jaj. Fe!!!
  • ~Genitaliusz
    (2014-02-02 12:09)
    Ciekawe czy ją pobiera już.
  • ~Evita z Argentyny
    (2014-02-02 12:15)
    No i dobrze przynajmniej slowianska twarz tej pani a nie jakiesz mieszane nic.Obydwie ciagna za kasa ale ta moze cos konkretnego robi a nie zeruje na na spadku i trumnach smolenskich,a teraz pewnie i wielkich alimentach.
  • ~szczam na PiS
    (2014-02-02 12:26)
    zaraz się okaże że te dzieci Kaczyńskiej to jednak nie są Dubienieckiego tylko jakiegoś innego fagasa .
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-02-02 12:44)
    Wszystko bylo jasne Dubieniecki ,ozenil sie corka prezydenta,a teraz to juz inna historia ,biznes sie skonczyl !.Pamietam jak kobiety piszace na forum ostrzegaly Marte Kaczynska i tak sie tez stalo.Corka bylego prezydenta niestety nie blyszczala swietoscia,tak jak to pokazywane bylo na plakatach wyborczych.Wzorowa katolicka rodzina ?.
  • ~zbyszek
    (2014-02-02 12:59)
    mysle ze tym razem to za jakis czas to katarzyna wytrzepie kase z marcina .trafila kosa na kamien.to jest zycie
  • ~Cypisek
    (2014-02-02 13:14)
    Nie było mu po drodze z sektą Smoleńską ? :)))

Może zainteresować Cię też: