• ~ewa koby
    (2014-01-04 22:47)
    corinna jest jak ja kik meza i facetowo
  • ~ewa koby
    (2014-01-06 17:09)
    zycze sobie mschumi natychmiastowego powrotu do zycia i tak sie stanie bo faceci adhd m usza miec spity gonzales to smutne tak nie chcialam napisac abstrachujac od gustu coriny nawet jak sobie usta pomalowala wyglada jak wampir
  • ~Historyk
    (2014-01-05 18:28)
    @obserwator, 20:32

    Wiesz "obserwator", ze takiego niku jak ty uzywaz, nikt normalny w brd, dzisiaj nie uzyje??
    Obserwator, to w czasach IIIRzeszy znany magazyn faszystowski o nazwie "Beobachter".
    Tylko taki "Schwachkopf" jak ty moze uzywac taki nik.
    sPOjrz na siebie krytycznie ZAFAJDANY AUSSIEDLERKU, a najlepiej "trzymaj pilke plasko" - tam gdzie jestes, mam nadzieje za Odra.
  • ~Historyk
    (2014-01-05 18:58)
    @ do tworcy tekstu z 16:57,

    mylisz sie "analityczny tytanie", czytajac te komentarze, to ma sie wrazenie, ze chyba 3 osoby to Swiry, a reszta normalna, to znaczy nie zmaniPOlowana...
    Jak ty.
  • ~Naparstek
    (2014-01-06 06:50)
    Jest kobieca! Przypomina mi tę piękną i świetną skrzypaczkę Anne Sophie Mutter
  • ~obserwator
    (2014-01-06 13:35)
    re Historyk

    Twoje denne wypowiedzi sa bardzo nudne i ochydne ... takie prostackie, wulgarne i niskie. Takie male, poszkodowane przez zycie, male biedactwo jestes.

    P. S.

    Mysle, ze to Ty wlasnie w RFN zyjesz i jesz niemiecki chleb zajadasz, a tu na forum zgrywasz wielkiego polskiego patriote.
  • ~@katol to korea
    (2014-01-06 13:42)
    IMBECYLU - ty znow na dopalaczach???

    TRAGEDIA PSYCHOLA!!!1
  • ~Historyk
    (2014-01-06 16:55)
    @obserwator =der Beobachter, 13:35

    Rozrywajacy serce, ten twoj komentarz; jak sie go czyta ma sie wrazenie, ze slucha sie skowytu psa kopnietego nieslusznie w jaja.
    Co najbardziej w nim jest zabawne, ze ty nawet nie wiesz, ze od ponad 20 lat nie istnieje RFN. Z upadkiem muru berlinskiego, skonczyl sie RFN i DDR, POnimaju??
    SCHÖN...to teraz wiesz, ze mieszkasz w brd.
    Przypuszczam, ze ty nawet Bildzeitung NIX lesen i dlatego nie wiesz.
    Nie chcialem , ale muszem POwiedziec, ze doch jestes niedouczony, zafajdany Aussiedlerek.
    PS:
    Tak na marginesie, to jestes Herr Szmaciak-WAZALski, nicht wahr ???
  • ~ewa koby
    (2014-01-06 16:56)
    do re he historyk ciele jestes chyba okrucienstwo historli histerii cie zmanipulowalo okrucienstwo wulgaryzm wszystkich manipulacji wojen
  • ~ewa koby
    (2014-01-06 17:31)
    nie zycze sobie dalszych wypadkow ala schumi sama na rowerze sie roztrzaskalam tez sobie z bolu nie zycze chcialam byc w comma ale boje sie komercji lekarzy ps nie bylam jedyna kanclerin merkel tez sie *************
  • ~Az strach byc zyc z tymi ludzmi
    (2014-01-05 16:57)
    Tu wide chyba 3 osoby normalne a reszta co pisze to cos ma z glowa problem co za glupie ludzie .
  • ~Historyk
    (2014-01-06 18:43)
    @ tworca tekstu z 17:30,

    Walnij w stol (=czytaj: napisz cos trafnego na Zapszanca, Wasserdeutscher, Wazalskiego Aussiedlerka czy tak dzisiaj POpularnego, nad dopuszczona wielkosc tej POpulacji, odmozdzonego POlskiego Leminga etc.), a nozyce sie same odezwa. :))
    Cieszy mnie, ze zabolalo.
    Oczywiscie mialo zabolec...FRAJERA POwinno nawet zabolec.
    PS: A tak na marginesie, czytajac twoje niezadluge dziela...zgaduje: skonczyles POdstawowke, czy - jak Bolek - HUFIEC??
    hihihihhi...
  • ~Krok
    (2014-01-06 22:19)
    piekne odrosty ma, usta jedynie spore. a wczesniej to frenzen sie z nia spotykal ale piekny Michael oszust ja odbil. Cieszyl sie na podium w Imola w 1994 r. a zginelo dwoch kierowcow, w piatek Ratzenberger a w niedziele Senna. Ten tepy niemiaszek nie umie sie zachowac. Teraz ma kare. Pewnie sie juz nie obudzi. Wiec zonka spadku nie dostanie.
  • ~katol
    (2014-01-06 22:31)
    Odczepcie sie chamscy Polacy od zony Michaela!
    Jak chcecie zniewazac kobiety- to , prosze was bardzo- zniewazajcie WLASNE
    napompowane pieknosci!!!
  • ~Historyk
    (2014-01-06 21:24)
    Niestety, tylko dla znajacych jezyk niemiecki, polecam GERHARDA WISNIEWSKIEGO, prawdziwego dziennikarza a nie platnego kabareciarza, na www.kopp-verlag.de nastepnie "kliknac" na KOPP ONLINE.

    To mozecie Panstwo poczytac interesujace dwa artykuly np: na temat Schumachera.
    Duzo faktow wychdzi na jaw, co zmienia o180° cala sprawe.
    Konkludujac, to nie byl wypadek, ten Miszcz Cyrku na Czterech Kolach dlugo na tym "pracowal", az osiagnal to co znamy.
    To byl zwykly "Pistensau", czy "Speed-Jankie" jak pyta sie Gerhard Wisniewski.
  • ~waldemar
    (2014-01-07 09:23)
    ja wam tylko cos powiem to zycie ktore prowadzi zona michaela to jest bardzo wzorowe wszyscy powinni brac z nich przyklad wszystko bedzie dobrze wyjdzie ze szpitala i bedzie zyl dalej szczesliwie ta cala rodzina to jest przykladna oni sie do niczego nie mieszaja i tak jest najlepiej brawo rodzina schumacher zyjcie dalej szczesliwie pozdrawiam was bardzo z berlina
  • ~pomorzanin
    (2014-01-07 13:52)
    re Historyk

    Stary, nie pij tyle wodki od rana. Przeciez ona tylko Tobie szkodzi. Dziwne, ze nie krytykujesz np. tragedii w Kamieniu Pomorskim i innych ciagle narastajacych zjawisk patologicznych na terenie Polski, tylko czepiasz sie ciagle Niemcow, kttorzy Tobie nic nie zrobili. Co Ty chcesz od Schumacher? Czlowieku, Polska wlasnie upada na calego (rosnaca bieda, rosnace zadluzenie pasntwa i obywateli etc., etc.), a Ty tu nie walczysz o Polske tylko ingerujesz w niemieckie sprawy. Nie mart sie, Niemcy sobie dadza rade. Czy jednak Polska tez przetrwa, tego nie wiem. Walcz o Polske, organizuj protesty i strajki ... a nie pieprz glupot o Niemcach etc.

    Jesli znasz kopp-verlag, to mieszkasz w RFN (RFN znaczy BRD, tylko tak do Twojej informacji).
    Jesz niemiecki chleb, korzystasz ze wszystkich wysokich standartow zycia w Niemczech, a Polakom opowiadasz na forum jakies bajki o "niedobrych" Niemcach ...

    Dlatego powtrarzam: Nie pil tyle wodki od rana!
  • ~Historyk
    (2014-01-29 14:11)
    "Michael SCHUMACHER nawet w śpiączce regularnie... trenuje"...

    No to jak sie przebudzi, to ZARAZ moze dac gaz, ten SPEED JUNKY.
    Przeciez to sPOrtowy KAMIKADZE, ktory przede wszystkim naraza innych na niebezpieczenstwo.
    Odebrac prawojazdy i NARTY Wariatowi !!!
  • ~katol to korea
    (2014-01-05 18:11)
    katole to najnizszy szczebel rozwoju dlatego polska jest taka jaka jest ludzi nor,malnych jest mało sami zboczency kośccielni hey kto katol na bagnety i latarnie uliczne czekaja toz to korea płn wpolsce dzieki watykanskim szmatom
  • ~bysio
    (2014-01-05 13:22)
    jakaz z niej pieknosc? zwykla pospolita kobita. ot i tyle.
    zadbana dzieki kasie meza. gdyby nie jego kasa nie stac by jej bylo na zalozenie stadniny koni.
    a Schuhmacher uciekl przed podatkami do Szwajcarii.

Może zainteresować Cię też: