• ~ewa koby
    (2014-01-04 22:47)
    corinna jest jak ja kik meza i facetowo
  • ~ewa koby
    (2014-01-06 17:09)
    zycze sobie mschumi natychmiastowego powrotu do zycia i tak sie stanie bo faceci adhd m usza miec spity gonzales to smutne tak nie chcialam napisac abstrachujac od gustu coriny nawet jak sobie usta pomalowala wyglada jak wampir
  • ~Historyk
    (2014-01-05 18:28)
    @obserwator, 20:32

    Wiesz "obserwator", ze takiego niku jak ty uzywaz, nikt normalny w brd, dzisiaj nie uzyje??
    Obserwator, to w czasach IIIRzeszy znany magazyn faszystowski o nazwie "Beobachter".
    Tylko taki "Schwachkopf" jak ty moze uzywac taki nik.
    sPOjrz na siebie krytycznie ZAFAJDANY AUSSIEDLERKU, a najlepiej "trzymaj pilke plasko" - tam gdzie jestes, mam nadzieje za Odra.
  • ~Historyk
    (2014-01-05 18:58)
    @ do tworcy tekstu z 16:57,

    mylisz sie "analityczny tytanie", czytajac te komentarze, to ma sie wrazenie, ze chyba 3 osoby to Swiry, a reszta normalna, to znaczy nie zmaniPOlowana...
    Jak ty.
  • ~Naparstek
    (2014-01-06 06:50)
    Jest kobieca! Przypomina mi tę piękną i świetną skrzypaczkę Anne Sophie Mutter
  • ~obserwator
    (2014-01-06 13:35)
    re Historyk

    Twoje denne wypowiedzi sa bardzo nudne i ochydne ... takie prostackie, wulgarne i niskie. Takie male, poszkodowane przez zycie, male biedactwo jestes.

    P. S.

    Mysle, ze to Ty wlasnie w RFN zyjesz i jesz niemiecki chleb zajadasz, a tu na forum zgrywasz wielkiego polskiego patriote.
  • ~@katol to korea
    (2014-01-06 13:42)
    IMBECYLU - ty znow na dopalaczach???

    TRAGEDIA PSYCHOLA!!!1
  • ~Historyk
    (2014-01-06 16:55)
    @obserwator =der Beobachter, 13:35

    Rozrywajacy serce, ten twoj komentarz; jak sie go czyta ma sie wrazenie, ze slucha sie skowytu psa kopnietego nieslusznie w jaja.
    Co najbardziej w nim jest zabawne, ze ty nawet nie wiesz, ze od ponad 20 lat nie istnieje RFN. Z upadkiem muru berlinskiego, skonczyl sie RFN i DDR, POnimaju??
    SCHÖN...to teraz wiesz, ze mieszkasz w brd.
    Przypuszczam, ze ty nawet Bildzeitung NIX lesen i dlatego nie wiesz.
    Nie chcialem , ale muszem POwiedziec, ze doch jestes niedouczony, zafajdany Aussiedlerek.
    PS:
    Tak na marginesie, to jestes Herr Szmaciak-WAZALski, nicht wahr ???
  • ~ewa koby
    (2014-01-06 16:56)
    do re he historyk ciele jestes chyba okrucienstwo historli histerii cie zmanipulowalo okrucienstwo wulgaryzm wszystkich manipulacji wojen
  • ~ewa koby