• ~Wa-wa
    (2011-01-30 17:53)
    a Łepkowska i Bielecki to nie słynna para???
  • ~Bibilijny
    (2011-01-30 16:46)
    Przy rozwodzie występuje zazwyczaj kłopotliwy podział majątku, a tak na krzywy ryj , albo kocią łapę lub też na bilet miesięczny , jest wprawdzie problem , ale mniejszy.
  • ~mlotek ze czikago
    (2011-01-30 17:14)
    Idealny temat dla der dziennika czyli
    " FACHOWE PODKLADANIE SWINI KOSCIOLOWI W POLSCE ".
    Bystre knechty w der dzienniku...bedzie kasa od parchuw i to dobra !!!
  • ~Autor
    (2011-02-04 15:50)
    ...z tym że większość z nich to de facto: ROZWODNICY, często z Dziećmi na utrzymaniu
  • ~ala
    (2011-02-08 04:31)
    Jak dobrze zyja i dzieci wychowoja dobrze nic nie mam do powiedzenia wiele malzestw by sie rozeszlo ale nie maja na to waronkow albo nie maja odwagi.Icierpia w tym zwiazku razem z dziecmi.Mysle ze lepiej zyc na lape i bez klutni dla dobra dzieci.Chyba ze malzenstwo jest dobre obie strony sa zadowolone .
  • ~fan
    (2011-02-14 15:32)
    po co im słub jak to są małżeństwa na próbe za rok następny-a proszę
  • ~Tadeusz
    (2011-02-14 21:59)
    Ślub to relikt niewolnictwa i ciemnoty
  • ~Jaś
    (2011-02-14 21:24)
    To nie jest powód do dumy ani do naśladowania.
  • ~ala22
    (2011-03-26 09:48)
    ślub kosztuje 50 zeta, chyba że u ksiendza to sie stówke dopłaca bo przelew parafialny kosztuje 50. A rozwód oficjalnie koło 600 zeta. A nieoficjalnie prawnicy zeżerają od kilku do kilkudziesięciu tysięcy od osoby, w zależności od sprawy, i po to są te śluby tylko, żeby prawnicy mieli czepać z czego kasiorę przy rozwodach...
  • ~babunia
    (2013-02-28 14:53)
    ha ,haha,jak ładnie nowa fobia- miłość .nie ma takiego papierka, niema na całym świecie błogosławieństwa ,które zapewni dwojgu miłość na następne 27 lat.i nie wystarczy jeden raz obiecać sobie w kościółku ,że NIGDY ,miłość to codzienność we dwoje , bez cyrografu ,certyfikatu i deklaracji PIT -36. nie mylić z kur...stwem.