• ~Wacek
    (2017-05-08 18:32)
    Za to nasza w trojnasob wywdzieczyla się Franciszkowi.Kleczla ,slinila rękę czyniła grsty padania do stóp.Wstydź się Belato i ucz sie zachowań godnych !
  • ~Ulla
    (2017-05-08 17:24)
    A to wymyślił dress code ? Bóg czy ludzie ?
  • ~Pytanie
    (2017-05-08 17:00)
    Twardzielka czy chamka?
  • ~Eunika Ch.
    (2017-05-08 20:35)
    Nieokrzesana ignorantka. Jak pomyli teatr z toaletą, to dopiero będzie zachwyt wyzwolonych feminazistek.
  • ~redo
    (2017-05-08 20:55)
    Typowy przejaw zakompleksionej, "wyzwolonej" kobiety.
  • ~Luk
    (2017-05-08 17:50)
    A jaki to dress kode obowiazuje w czasie wizyty papieza? Ani nie ma super mini, ani jaskrawego koloriu, ani dekoltu.! Ludzie czepiaja sie bald g o w n a i tak samo glupio komentuja. Ci , ktorzy pisza te bzdury zachowuja sie jak fanatyczni muzulmanie!
  • ~Walther
    (2017-05-08 17:44)
    Od razu przypominają mi się te nasze szkapy w tych swoich habitach - straszydło wraz z klempą -- ileż to było śmiechu !!!! Sprzedały by wszystko (pewnie robiąc to) aby tylko być klepniętym po g@bie.....
  • ~Seb
    (2017-05-08 18:03)
    Tez mi- zlamala dress code. Papiez Franciszek jest luzak, nie przejmuje sie takimi sprawami, inne problem ma na glowie. Nie jestesmy w sredniowieczu.
  • ~Hrabia
    (2017-05-08 17:03)
    Dlatego niestety kobiety chociaz sa zdolniejsze od mezczyzn nie nadala sie do polityki i dyplomacji. Musza uzewnetrzniac swoje kompleksy często bezdensowne.
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2017-05-08 17:32)
    Hmmmm.... Paradoks feminizmu: ubiór uznawany za męski (oczywiście obecnie, konwencje już nieraz się zmieniły) jako przywilej, o który trzeba walczyć. Co do zasłaniania włosów i twarzy - inna rzecz, nie widzę sensu takich nakazów - chyba że ktoś z własnej woli tak się ubiera. Jednak spodnie jako przywilej? Gdzie ta równość?