• ~k
    (2016-11-19 11:03)
    Odpowiednia OSOBA na odpowiednim stanowisku Jestesmy dumni ze mamy TAKA PANIA PREZYDENTOWA
  • ~Elżbieta
    (2016-11-19 10:47)
    Nie może przecież być inaczej Pani Prezydentowo !!! Jest pani wykształconą , mądrą i dobrą KOBIETĄ .
  • ~magnolia
    (2016-11-19 17:17)
    Mówią że pani Agata Duda nie zabiera głosu, ale ona wypowiada się ciągle od początku kadencji tego prezydenta. Problem w tym że wypowiada się i działa w dziedzinach ważnych, ale niemedialnych dla większości środków przekazu. Wariatki które chcą mordować dzieci, w swoim zaślepieniu i nienawiści nie dostrzegają tego że ich wydumane problemy są miałkie wobec bezmiaru bólu i cierpienia setek dzieci w Polsce.
  • ~dno
    (2016-11-19 15:57)
    Prof. Zimmermann: Ubolewam, że mój wychowanek, prezydent Duda łamie konstytucję
  • ~Arc
    (2016-11-19 10:54)
    anie tak dawno opublikowano kilka zdjęć prezydenta Obamy, z których wynika, iż jest to nie tylko prezydent największego mocarstwa na ziemi, ale również normalnym, nie pozbawionym radości i empatii człowiekiem- zabawa z małymi dziećmi, bieganie po korytarzu, "żółwik" ze obsługą. Ponieważ takich zdjęć z Dudą nie dało się znaleźć, to próbuje się pokazać, że jego żona posiada cechy normalnego człowieka. A mogli przecież pokazać wesołego prezesa, też radosnego, kochającego innych, bawiącego się z dziećmi, szanującego ludzi którzy dla niego pracują, posiadającego tony empatii... Przecież niemożliwe, aby takie zdjęcia nie istniały.
  • ~lipa
    (2016-11-19 15:58)
    Agata Duda katolicką odpowiedzią na Barbie. Korwin-Piotrowska bezlitosna dla prezydentowej
  • ~Jot232323
    (2016-11-19 16:18)
    Do ~City niezły z ciebie iiidioota! Twoim idolem jest żono komoruskiego von Kaszalot! Ale obciach, leci od ciebie wiochą niczym od mihnikowskiego.
  • ~rtee
    (2016-11-19 14:49)
    super zimna belferzyca !
  • ~City
    (2016-11-19 15:32)
    Zimna falszywa az do bolu kobieta
  • ~ik