• ~^§^
    (2016-09-21 17:53)
    Ta czerń to żałoba po zamordowanych w aborcjach dzieciach?
  • ~jac
    (2016-09-21 18:46)
    Ani znani ani lubiani
  • ~Kazik
    (2016-09-21 21:42)
    Kto przyzwala na zbrodnię staje się współmordercą. Listę katów otwierają pożal się Boże "znani i lubiani".
  • ~Szechterezada
    (2016-09-21 19:01)
    MORDERCY DZIECI.... zapamiętajcie te mordy
  • ~#
    (2016-09-21 17:51)
    Dlaczego lubiani? — Bo znani… Dlaczego znani? — Bo lubiani… Dlaczego lubiani? — Bo znani… Dlaczego znani? — Bo lubiani… Dlaczego lubiani? — Bo znani… Dlaczego znani? — Bo lubiani… Dlaczego lubiani? — Bo znani… Dlaczego znani? — Bo lubiani…
  • ~hahah
    (2016-09-21 19:40)
    Dorota Zawadzka.... najlepiej rozwiązać problemy z wychowywaniem dzieci już przed ich urodzeniem! nie będzie żadnych problemów. genialne btw to ta pani reklamowała margarynę dla dzieci i, pomimo rad:), nie może dać sobie rady z synem. Rzygać się chce patrząc na to jakie "ałtorytety" serwuje salon.
  • ~Karol
    (2016-09-21 18:34)
    I co z tego że znani? Ja postepuje jak mi rozum podpowiada a nie jak postepują znani i lubiani!!
  • ~ALA
    (2016-09-21 19:37)
    BEZ POLOTU. JAKBY BURKI SOBIE WLOZYLY TO BY BYLO JUZ COS. JAK NAJMNIEJSZYM KOSZTEM.
  • ~list do posłów
    (2016-09-21 20:49)
    Szanowni Państwo, Apeluję do Państwa o odrzucenie projektu zaostrzenia prawa antyaborcyjnego autorstwa "Stop Aborcji" i Ordo Iuris (druk 784). Wbrew temu, co twierdzą wnioskodawcy, najważniejszym skutkiem tej ustawy wcale nie będzie zakaz aborcji w przypadkach, w których jest ona obecnie legalna (rzędu 1000 rocznie), ale prawie całkowite pozbawienie kobiet dostępu do usług ginekologicznych i położniczych mających zasadnicze znaczenie dla milionów kobiet. 1. Skutkiem przyjęcia ustawy proponowanej w druku sejmowym 784 będzie praktyczna likwidacja badań prenatalnych w Polsce. Nawet jeśli ryzyko wywołania poronienia przez takie badanie jest bardzo niskie, mało który lekarz będzie ryzykował, że zostanie oskarżony o doprowadzenie do śmierci "dziecka poczętego" i trafi do więzienia oraz zakończy karierę lekarską. 2. Skutkiem przyjęcia tej ustawy będzie śmierć wielu kobiet z ciążą pozamaciczną, bo lekarze będą wstrzymywać się z usuwaniem takiej ciąży do momentu wystąpienia u kobiety groźnego dla jej życia krwotoku, bo dopiero wtedy lekarz usuwający ciążę pozamaciczną nie będzie ryzykował więzieniem. 3. Skutkiem przyjęcia tej ustawy będzie moim zdaniem brak dostępu Polek do większości środków antykoncepcyjnych (pigułek hormonalnych, plastrów hormonalnych, wkładek domacicznych i pigułek "dzień po"), które zostaną okrzyknięte "środkami powodującymi śmierć dziecka poczętego" i zdelegalizowane, nawet jeśli ich działanie jedynie w niewielkim odsetku przypadków jest działaniem wczesnoporonnym. 4. Spodziewanm się całkowitego braku dostępności zapłodnienia in vitro w Polsce po wejściu tej ustawy w życie. Powód jest prosty - jeśli skutkiem wszczepienia embrionu nie będzie urodzenie dziecka, lekarz będzie mógł być pociągnięty do odpowiedzialności karnej za spowodowanie "śmierci dziecka poczętego". Mam nadzieję, że głosując w sprawie losów tej ustawy wezmą Państwo pod uwagę, jakie zmiany w życiu milionów kobiet ustawa ta mogłaby spowodować.
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-09-21 23:42)
    Same ałtorytety.