• ~ja
    2015-04-22 11:30
    normalne kobiety wiedzą że to komplementy. zakompleksione feministki nigdy takich słów nie słyszą
  • ~misha
    2015-04-22 09:16
    Jeśli szef zauważy zmianę perfum to pracownica oskarży go o molestowanie? To jakaś paranoja - w takim razie wcale się nie dziwię, że więcej zarabiają mężczyźni. Z pensji kobiet szef musi sobie opłacać ubezpieczenie od oskarżenia o molestowanie.
  • ~kolo
    2015-04-22 12:04
    Kobiety, które biorą to za bardzo do siebie powinny wiedzieć że takie teksty są takie czerstwe że powinny się tylko uśmiać z faceta hehehe
  • ~jajaja
    2015-04-22 09:24
    Takie artykułu to ***************
    Szkoda że jeszcze nie napisali że w 99% firm, szef molestuje pracownice.

    Większą krzywdę wyrządzacie kobietom takimi durnymi artykułami, potem dziwić się że nikt nie chce ich zatrudniać.
  • ~brutus
    2015-04-22 08:10
    Co w tym złego? Za molestowanie mogą to uważać jedynie durne, zakompleksione i zazwyczaj paskudne feministki.
  • ~czepiajew
    2015-04-23 23:51
    za to kobietom wolno gwizdać na widok tyłka, bredzić o ciachach, o tresowaniu jak psa i tak dalej ! i to publicznie, nawet w telewizji !
  • ~Szef
    2015-04-29 14:50
    Sranie w banię! Ja tam mówię wprost : "Będzie laska, będzie premia"!
  • ~nam lwicom tygrysim to sie w główie nie miesci
    2015-05-10 19:05
    to nie problem !
    lwice obronczynie niemcow maja powazniejszy problem goryle bronic nas przed tymi potworami nie z tej ziemi ! to jakieś roboty chodzace mocno msciwe i wsciekle ze najlepiej niemcow by wykonczyły i zniszczyły i miecz w serce wbiły ,
    z takimi potwrrami
    kobiety tygrysie niemeickie jeszcze nie miały do czynienia nigdy , te suki poslkie to są prwdziwe potwory do zabijania niemcow dobrych !
    suki poslkie 4 razy ********** chciały napuscic policje 2 krotnie i wychrzanic poza terytorium , jak by to mało było to dodatkowo napuscily suki poslkie wiecej
    lwice niemeckie w tedy w sojeej obronie musieli goryli napuscić bo nam te lafiryndy poslkie mocno gorzily i ***** sa teraz w polsce !
    goryle zarzarci bodzcie w gotowosci jesli sie pojawią !