• ~przesada
    (2014-07-13 11:26)
    nie uogólniajcie, że na wszystkie kobiety ... działa tylko na nienasycone dziwki, cichodajki i tego typu podobny margines społeczny ...
  • ~Advocatus Diaboli
    (2014-07-13 18:43)
    Opis zachowań typowych kur wiszonów!!! Prawdziwa Katoliczka i Polka takich nmr.nie robi!
  • ~przesada
    (2014-07-14 16:02)
    "A co, ty oziebła frygida, że piszesz o "nienasyconych dziwkach?" ... nie masz dzisiaj farta ... jestem facetem z zasadami bez uprzedzeń ...
  • ~gorzej niz bild
    (2014-07-13 12:12)
    napisał co wiedzial niemiecki gadzinowiec...
  • ~Julka 22
    (2014-07-13 12:18)
    do przesada:
    Masz 100 % racji.
  • ~gadu
    (2014-07-13 12:20)
    prawidłowo !!!

    jest to najlepszy czas dla zajścia w ciążę tuż po dożynkach ,
    poród w okolicach od marca do maja !
  • ~xxx
    (2014-07-14 09:21)
    Do tanga trzeba dwojga, do wakacyjnych przygód też.. Panowie też się głupio zachowują. Choroby weneryczne dotyczą płci obojga.
  • ~realista
    (2014-07-14 10:17)
    Powinniscie napisac : "na ktore niektore kobiety pozwalaja sobie latem".
  • ~@przesada
    (2014-07-14 14:57)
    Przesadzasz z tymi wyzwiskami. Takiego języka używa margines społeczny. A co, ty oziebła frygida, że piszesz o "nienasyconych dziwkach"?
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-07-14 15:50)
    ~@przesada2014-07-14 14:57

    PRZESADA MA RACJE

    OCZYWIŚCIE , KAŻDY MOŻE RÓŻNIE DEFINIOWAĆ CO TO JEST MARGINES SPOŁECZNY , ALE JAKO TAKI KOJARZONY JEDNOZNACZNIE , BO NIE UKRYWA TEGO , ZASŁUGUJE NA WIĘKSZY SZACUNEK OD TYCH " CICHO DAJEK " KTÓRYM WYDAJE SIĘ ŻE U ARABÓW NIKT ICH NIE WIDZI.

    TU DZIEWICE I PORZĄDNE , U ARABÓW DAJĄ NA LEWO I PRAWO DO TEGO CZĘSTO ICH FINANSUJĄC BO MATKA , SIOSTRA CIĘŻKO CHORA itd.