• ~oranżada
    (2014-07-03 23:01)
    Żenada :)
  • ~Kacper
    (2014-07-07 23:38)
    Ale bzdura, hehehe... Co tez prawiczki nie wymysla sobie, by sie podbudowac... Ja podrywam glownie na "Fajna masz dupcie" - 100% skutecznosci jak dotad, a testowalem nawet takie teksty (z niemalym sukcesem):
    Ale jestes ********* z ryja...

    szczegolnie polecam przetestowac ten ostatni, zdziwicie sie ile kobiet i to top klasy przyjmuje to bardzo pozytywnie. A no tak... Zapomnialem... Przeciez najwiekszy problem w podrywaniu to podejsc do dziewczyny i otworzyc gebe. Dla niektorych to nie do przeskoczenia.
  • ~realista
    (2014-07-03 17:43)
    Czego się można spodziewać skoro polacy to narod prostakow
  • ~sck
    (2014-07-03 08:50)
    Brawo za poziom publikacji ...
  • ~rikitiki
    (2014-07-03 09:48)
    jak jest gruby portfel to każdy tekst jest na poziomie
  • ~hyzio
    (2014-07-03 10:10)
    wszystkie są świetne
  • ~Gasipies
    (2014-07-03 14:54)
    Tak podrywał oseł Niesiołowski i zobaczcie, jak daleko zaszedł, nawet profesorem od motylich nóg został .
  • ~aqw
    (2014-07-03 15:49)
    moja propozycja: Może nie mam lufy jak Rudy (z 4 pancernych) ale za to liżę jak Lessy :)
  • ~ja ja
    (2014-07-03 15:46)
    Der Dziennik lansuje sprośne szwabskie teksty "na POdryw". Dobre dla Donka. Aniela będzie oczarowana.
  • ~NIEMKI PROSZE NAS NIE OBRAZAC DZIEWCZYN TRADYCYJN
    (2014-07-03 18:15)
    I JESZCZE JEDNO TO SUKI POLSKIE LECA NA KASE ? BO NAM NIEMKOM O TYM TRĄBIA STALE !
    ZA TO MY DZIEWCZYNY NIEMIECKIE NIE LECIMY NA KASE /BO KASA NIE JEST W ZYCIU NAJ WAZNIEJSZA TYLKO ZDROWIE A NIE GRUBY PORTWEL !
    TO TYLE I NIECH SUKI POLSKIE NIEMEK NIE OBRAAJA ZE LECIMY NA KASE BO TO NIE PRAWDA ? TO SUKI POLSKIE LECĄ NA FORSĘ TAKA PRAWDA !
    NIEMKI MAJA SWOJA GODNOSC I ZDNEGO FACETA BEZ POWODU BY NIE WYKORZYSTYWALI JAK SUKI POLSKIE !