• ~alfred11
    (2015-04-14 15:26)
    Gdzie są takie kobiety, które pytają swojego chłopaka o to jaka literaturę czyta?
    Nie ma takich. Same są wyłącznymi czytelniczkami tzw. prasy kobiecej.
  • ~Kacper
    (2014-07-07 23:44)
    Dziewczyny kochaja prymitywow... Oczywiscie zapytane przez dziennikaza nigdy sie do tego nie przyznaja, ale... Puszcza sie brutalnym chamem, w czasie gdy ten elokwentny inteligent z ktorym przyszla, bedzie stal w kolejce do baru po drinka dla niej...
  • ~walor
    (2014-06-29 10:24)
    Przecież nie trzeba być kobietą by tak odebrać prymitywnego człowieka, czy to mężczyznę czy kobietę.
  • ~dick
    (2014-06-29 11:00)
    Wypisz, wymaluj dziewczyna którą ostatnio poznałem...
  • ~ddddd
    (2014-06-29 13:22)
    nie zapomnajmy ze wiekszosc kobiet nie jest jakimis divami aby mogly przebierac wybierac. albo taki albo zaden znam mase par co facet to pprymityw na maxa ale baba z nim siedzi bo nie ma szans na innego
  • ~hehe
    (2014-06-29 14:51)
    Chyba nie łape - tak mówi pewna panienka, od niedawna - z wyzszym wykształceniem.
  • ~choć czy chodź......
    (2014-06-29 15:15)
    ostanio poznałem laskę (na szczęście nie jestem z nią w związku): mówi "poszłeś", opowiadała na imprezie jakiego mikrusa miał jej były, jak oblała sukienkę sokiem zakleła: "hu... by to strzelił". w smsach zamist chodź, napisała "choć" (w sensie przemieszczania się). chyba poznałem prymitywnego "faceta" w sukience...
  • ~vh
    (2014-06-29 19:29)
    ja rozpoznaje po takich zachowaniach prymitywne kobiety... sporo tego...
  • ~miałeś hamie złoty róg...
    (2014-06-29 19:49)
    To prawda. Kiedyś popełniłem kilka podobnych gaf i dostałem kosza.
    Tylko, że ja przy niej małpiego rozumu dostawałem, już na sam jej widok.
  • ~Towarzysz Donaldinho
    (2014-06-30 09:36)
    Znowu artykuł o bohaterach afery taśmowej?