• ~żart
    (2014-05-04 11:37)
    "To samo" dotyczy wyglądu "kobiet" (obrzydza).
  • ~Tak działa der Dziennik
    (2014-05-05 05:49)
    Der Dziennik ten sondaż robił w Niemczech,więc wyszedł z założenia ,że każdy facet ma kasę i furę.Tam przecież nawet bezrobotny ma większy dochód od pracuśia w Tuskolandku.
  • ~smart
    (2014-05-10 18:55)
    kobieta to niezbadana płeć, nie zawsze zrozumiała.Na przykład porównują prawą i lewą stronę twarzy, muszą być symetryczne.Obecnie jest moda nie całkiem poopierana na mężczyznę metroseksualnego, odejścia od typowych męskich cech.Co do włosów w uszach to się zgodzę, nie widzi się ich, wyrastają w pewnym momencie i brak jest odpowiednich akcesoriów.Mało kto przycina sobie brwi sam, jeśli taka nawet jest decyzja.Kobiety też mają swoje problemy.Używanie mocnych kiepskich dezodorantów na upale zamiast mycia i szałwii, mocne malowanie i lakierowanie.Sposób wypowiedzi natarczywy.I inne, różnie.I jeszcze się przypomina wychowywanie chłopca na dziewczynkę i na odwrót, słaba dbałość o dzieci.
  • ~costam
    (2014-05-06 17:52)
    Facet jest obrzydliwy gdy nie ma KASY !!!
  • ~sokular
    (2014-05-06 08:59)
    Brak higieny,siwa niedogolona faces,duży brzuch i niedouczenie...gadactwo nałogowe.
  • ~aaaaJ WAJ
    (2014-05-05 22:28)
    Dla kogo to piszecie gnomy? W Polsce liczy się kto ma 10 kółek na miesiąc. A włosy można mieć nawet na czole. Głupiutkie pseudo dziennikarzyny zapraszam na ulicę. Może się czegoś dowiecie o życiu jak wyjdziecie z gejowskich knajp pacany!!!
  • ~I am Turecki
    (2014-05-05 17:26)
    Kto to pisał? Moja uwielbia brać w gardło mojego owłosionego pen isa i jąd ra. Wtedy jak mi jeździ nosem po kręconych włosach to mówi tak śmiesznie (bo ma pełne gardło) że ma też wąsy i takie same włosy w nosie. To jest super muwie wam!
  • ~Na gluPOte nie ma rady ....
    (2014-05-05 16:00)
    re~Zdzislaw Dyrman - wole pana o imieniu
    Anna Grodzki !
    = super podniecajacy ...
  • ~Zdzisław Dyrman
    (2014-05-05 15:41)
    Dawać zdjęcie prezesa z jego zębami (a raczej ich brakiem), włosami w nosie i uszach oraz rozklapcianych butach!
  • ~wiola .
    (2014-05-05 15:20)
    Mie takie owłosienie bardzo podnieca , lubię ręką buszować w takim zaroście