• ~tomek l.46
    (2014-04-02 18:31)
    bzdety
  • ~!!!!!!
    (2014-04-02 10:16)
    Co to jest..."rak satysfakcji z pracy"???!!! Szok normalnie!!!
  • ~yak
    (2014-04-02 11:30)
    Znaczy umięśnionych bezrobotnych kawalerów z nałogami nic nie ruszy. To ja już wolę mieć ten kryzys. Z żoną, pracą i ogólnym osłabieniem. Solidnie na to zapracowałem :-)
  • ~Najfajniej nie mieć tych problemów
    (2014-04-02 11:44)
    damsko-męskich... A wybzykać można każdą (od 15-tki; ładną,brzydką,grubą i chudą a także wysoką i malutką,białą,czarną,czerwoną (Indianki) lub żółtą... Kolegom polecam Filipinki i Kambodżanki (ładniutko i czyściutko)... no i oczywiście nasze ukochane "panny".
  • ~janinaH
    (2014-04-02 11:49)
    Bzdury jaki kryzys a nasi ojcowie nie mieli żadnych kryzysów , nie było tej głupiej telewizji ogłupiającej jaki to men po czterdziestce jest maczo .
    Nasi ojcowie sami wiedzieli że po 40 -stce to już zaczyna się monopalza czyli przerwa w seksie , a jak minie kopa to nie ma chłopa a nasi chłopy na silę chcą zmienić biologię , biorą viagry i inne specyfiki i nic nie pomaga wpadają w kryzys .
    Trza szukać innych uroków życia a nie tylko rozmyślać jak jeszcze raz przeżyć młodość z nowym partnerem , natury ludzkiej nie zmienisz daremny trud .
  • ~klara
    (2014-04-03 21:34)
    yak ale mnie ubawiłeś, taka prawda, jak człek z życia zadowolony, żyje w zgodzie ze sobą, odpoczywa i nie gania ciągle za nieosiągalnym, to mu żadne kryzysy nie straszne, taka jest kolej rzeczy! :)
  • ~Track
    (2014-04-02 13:19)
    Kto ma pracę, w której musi myśleć, dzieci i żonę + dom z ogrodem i garażem a nie mieszkanko ... ten nie ma takic problemów.
  • ~Spa
    (2014-04-03 23:24)
    Sport, siłowni , dbanie o siebie i o formę itp. to nie kryzys, a raczej SUKCES wieku średniego. Kryzys wieku średniego często jest u kobiet , bo wtedy często przestają dbać o siebie i formę fizyczną, o relacje ze swoim mężczyzną itd.
  • ~PiS duś
    (2014-04-02 12:49)
    Dlatego trza pić i walić inne baby!
  • ~Szczęśliwie rozwiedziony
    (2014-04-02 10:17)
    W celu uniknięcia powyższych symptomów należy po prostu się nie żenić. Kłopoty z głowy, zdrowie i pogoda ducha zapewnione ;)