• ~krytyk
    (2013-09-23 13:15)
    Ottu vonu Bismarcku niech się nie daje, że jest taki mądry...
  • ~Polak
    (2013-09-23 10:42)
    ha ha ha - kto zrozumiał ten naukowy bełkot ?
    Od reformy szkoły w podstawówce jeszcze czegoś uczą , ale nie uczą tego o czym pisze ten artykuł !
    Jest to na poziomie uczelni, więc czego oczekujecie od ogłupianych młodych ludzi w szkolnych ławach ?
    Im głupszy, im prymitywniejszy nie znający swojego języka i kultury naród, tym łatwiej nim rządzić i manipulować ! Już o tym mówił Otto von Bismark, ale w 100 % wprowadził w życie w Polsce tylko "Polski " rząd !
  • ~morgana
    (2013-09-23 15:54)
    re Polak - TEN ARTYKUŁ NIE PISZE! W tym artykule JEST NAPISANE! Ty wątpliwy purysto językowy!!!
  • ~Leonidas
    (2013-09-23 17:42)
    @ Polak,
    co ty sobie chłopino zawracasz głowę takim artykułem???!!!
    To nie jest temat dla pisdzielczego tępaka, więc przełącz może sobie przeglądarkę na jakieś gołe baby, albo chłopców, niedorozwoju.
  • ~kleks
    (2013-09-23 18:15)
    Do Leonidasa;nie "takim artykułem" lecz "tym artykułem",a przeglądarkę włącz na "Słownik poprawnej polszczyzny"oraz "Kultura języka potocznego czyli jak nie obrażać innych w mowie i pisowni".
  • ~Hohensee
    (2013-09-23 18:39)
    Te trzy pierwsze nazwiska nie sa polskie lecz niemieckie których nie powinno się odmieniać, wiec nie rozumiem o czym tutaj dyskutować.
    Ukłony
    Dieter Hohensee / no spróbujcie to nazwisko odmienić/
  • ~anita
    (2013-09-23 18:42)
    1. Artykuł nie pisze! Artykuł JEST o czymś, a pisze redaktor.
    2. Otto odmienia się nie Ottu lecz Ottonowi ( Brunonowi, Hugonowi).
    3. "Woda" jest rodzaju żeńskiego, Panie Red.
    ---
    Oto kilka uwag z zakresu szkoły podstawowej, którą podobno wielu wyznawców PO (do których należy bez wątpienia gros funkcjonariuszy mediów) ukończyło ku chwale ojczyzny.
  • ~hehe
    (2013-09-23 19:36)
    Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.
  • ~Tyż dobrze
    (2013-09-23 23:36)
    Szedł chłop bez most przez czapki.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-09-24 08:24)