• ~Robnad
    (2013-09-10 08:11)
    według wykształconych inaczej, czyli miejskich wsioków z PO to szpan POtwierdzający jedyny słuszny wybór "na nowoczesnego" europejczyka.
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-09-10 21:27)
    A co z takimi rekordowo popularnymi wyrazami jak:
    zamulać, ściemniać, ***********
    Może nie z pierdla, ale i tak na "poziomie" kiboli PIS, którzy używają qwa jako przecinka i kropki.
  • ~Prawnik
    (2013-09-10 22:38)
    strzelać z ucha - donosić, uchol - kabel donosiciel.
  • ~benek
    (2013-09-10 17:37)
    stosunki analne to rowniez wiezienna subkultura
  • ~facet
    (2013-09-10 10:12)
    Ktoś to dla wierszówki napisał !
    Co to za sensacja ?
    Śmierdzi starym trupem i to takim z którego zostały tylko kości !
  • ~vh
    (2013-09-10 10:17)
    Jest jeszcze wiele okreslen zaczerpenietych z grypsery - zreszta subkultura wiezenna zawsze imponowala Polakom - np tak modne tatuaze to nic innego wlasnie jak zwyczaj wyniesiony prosto z subkultury wieziennej - kiedys tatuowano wiezniow, prostytutki (w zastepstwie tatuaza pietnowano - skaryfikowano) - dzis tatuaz stal sie powszechny, modny, pozadany - pomijam juz ze samookaleczanie (a tatuaz jest samookaleczaniem) zle swiadczy o stanie psychicznym to jest to po porstu ryzykowne i w naszej kulturze kompletnie obce zjawisko.
  • ~nemo
    (2013-09-10 10:24)
    "szamać", pokitrać" itd - przecież to są słowa dziecięce z przedszkoli, szkoły podstawowej. Przynajmniej za moich czasów. Wychowywałem się w Warszawie. Nie widzę w tych słowach nic bulwersyjnego
  • ~zosienka
    (2013-09-10 11:03)
    Grypserka w języku i co w tym dziwnego w kraju gdzie panuje /panuje, bo nie rządzi/ jaśnie oświecona partia adwokatów i ich klientów.
  • ~Pola
    (2013-09-10 11:29)
    ja takich wyrazów nie uzywam i brzydze się grypsera i tatułażami ohyda
  • ~babcia Renia
    (2013-09-10 20:29)
    Jak słyszę "szamać", "szamanko" to mam odruch wymiotny. Pozostałe określenia rodem z więziennej subkultury poznałam przed chwilą - są bardzo przaśne, w moim słowniku nie do zastosowania.