• ~Zbulwersowana
    (2013-07-10 14:21)
    Dziennik to antykobieca gazeta!!! Ciagle pisza: Co sie facetom u kobiet podoba, co ich odrzuca, itp... Kiedy napisza: Co sie kobietom u facetow nie podoba? Lista w tym przypadku bylaby dluzsza: brzuchory, klaki wszedzie- nawet na dupie, nieforemnosc, dwie lewe nogi do tanca...I tacy lapia na "pulapki" zony. Bo glupie baby daja sie obrzydliwca kupowac!!! Fuj
  • ~alleluja!
    (2013-07-11 10:31)
    Ja najbardziej nie lubie jak stara sie spierdzi w lozku a pozniej tak nia wachluje zeby wywietrzyc
  • ~wiola
    (2014-04-02 12:15)
    A to dobre jak zrobić by był zadowolony a gdzie moje zadowolenie ?
    Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie .
    Spieprzaj dziadu jak ty myślisz tylko o sobie .
    ,pętasz się po moim życiu zaśmiecasz swoimi brudami łazienkę oprac ciebie i znosić zapach twoich śmierdzących skarpetek , nakarmić smacznym jedzonkiem i zabawiać bo ty masz smutek , ciągle niezadowolony ciągle kapryśny .
    Zabierz się za siebie i w koło siebie sprzątnij zabierz się do porządkowania wspólnego domu wychowaniem dzieci to smutek cie nie dopadnie ani kryzys , to wszystko jest z lenistwa a lenistwo jest grzechem i ciągnie za sobą właśnie ten smutek , niby taki mały grzeszek a potrafi zniszczyć bardzo dobre związki i miłość , nie jeden już się przekonał ale czasu nie da się cofnąć .
  • ~burza
    (2017-06-27 17:46)
    Spalony to jest facet który nie odbiera telefonu. Tyle w temacie.
  • ~maro
    (2013-07-10 12:49)
    poradnik debila
  • ~kobieta
    (2013-07-31 20:06)
    A mezczyzni ,to co takiego? Wielkie autorytety! Co im sie nie podoba ,kobietom powinno wisiec .Oni to dopiero maja wady i ile .Jedynie ci z kasa to moga miec wymagania i te gogo-girls wyginaja sie przed nimi .Normalna kobieta powinna miec wymagania i cwiczyc faceta ile sie da .Faceci to niewolnicy,mozna ich zbiczowac i maja w tym przyjemnosc.Faceci nie warci sa funta klakow. Trzeba ich musztrowac a nie poddawac sie im.Beda spokojniejsi i pokorniejsi.
  • ~Bolek
    (2013-07-11 11:33)
    JA, JA, ..Nie znosze gdy kobieta jes ZA a nawet PRZECIW
  • ~ryś
    (2013-07-11 07:57)
    Aby by pił, aby bił oby był !
  • ~WWW
    (2013-07-11 20:21)
    Do Zbulwersowana
    polska jezyk tródna jezyk
  • ~jedrula
    (2013-08-05 13:25)
    Ale załamka.Płyciutkie te wypowiedzi.Nędzna przyszłość tych cudownych małolat.
    A za kasę to się nie kupuje ani przyjażni ani miłości tylko prostytutkę.