• ~ulisse
    (2014-07-15 10:24)
    spróbuj wjechać z podrzędnej drogi (lub stacji benzynowej, parkingu, drogi w remoncie, innego pasa, wypadku) na zakorkowana drogę / ulice - NIGDY nie licz na to ze wpuści cie kobieta
  • ~kierowca
    (2013-05-13 15:13)
    Dorzucę: Kurczowe trzymanie nogi na sprzęgle 2.Przy zmianie biegów patrzenie nie na drogę, tylko na lewarek zmiany biegów. 3. Patrzenie na pedały, czy się dobry naciska. Dlatego lubią automaty, bo jednego jest mniej.
  • ~MBAMG
    (2017-05-24 14:11)
    Powiedzmy prawdę nie owijajac kobiety za kierownicą to zwykłe CHAMKI!!! Nie ogarniaja się za grosz na ulicy albo jadą jak w amoku albo ciągną się jak fleki. Wpuszczenie, podjechanie żeby ktoś mógł skręcić etc.to zachowania obce. A gadanie przez kom. to już plaga w wykonaniu pań. Po prostu jesteście daremne za kierownicą i tego faktu nie zmienią żadne statystyki.
  • ~Jola
    (2014-07-15 20:52)
    Smalicie bzdury - kobiety jezdzą lepiej i pewniej. Faceci to buraki i buce za kółkiem - jeszcze ci w kapeluszach to już kompletne dno i masakra. Ilu chłoptasiów musiałam pouczać , miałam jedną stluczkę od 15 lat - facet wymusił pierwszeństwo - oczywiście! Palant jeden!
  • ~na drodze
    (2014-07-16 07:56)
    tylko Jola ma rację i moja była na szczęście już żona
  • ~Borja
    (2014-07-15 21:09)
    No i te komórki; czy kobieta potrafi prowadzić bez komórki? Dzisiaj widziałem taki obrazek: auto stoi, za nim sznurek czekających, pani rozmawia przez komórkę, w pewnym momencie rusza paręnaście metrów, bo podświadomie jarzy, że powinna jechać, ale to jest tylko kilkanaście metrów - sznurek dalej czeka i ...
  • ~cd
    (2014-07-15 17:51)
    Ścinają zakręty...
  • ~Adam
    (2014-07-15 17:46)
    kobiety strasznie egoistycznie prowadzą, oraz nie potrafią korzystać z migaczy
  • ~suw
    (2014-07-15 18:26)
    Jeszcze jedno najgorsze zachowanie - notoryczna jazda lewym pasem, przeważnie z niską prędkością.
  • ~mikroc
    (2013-06-20 21:03)
    Do @Marek W.
    W kwestii statystyk, kobiet za kierownicą jest statystycznie mniej niż mężczyzn, a 10% z 100 000 będzie zawsze mniej niż 5% z 1 000 000. Dlatego "tylko" 10 000 kobiet ulega kolizjom, ale aż 50 000 mężczyzn :)