• ~DinX
    (2013-01-08 19:03)
    Trzeba było jeszcze dorzucić fotkę Siwiec z podpisem: wieczne kompleksy na tle nie do końca jasnych miejsc w strefach intymnych.
  • ~DinX
    (2013-01-08 19:01)
    Znowu wypełniacz na stereotypach do fotek z Shutterstocka.
  • ~NIE WIEM O CO MU CHODZI
    (2013-01-08 19:38)
    MOJEMU MEZOWI PRZESZKADZA TO ZE SMIERDZI MI Z POCHWY. CZY MA PODSTAWY ZEBY MNIE TATRAKTOWAC? KOLEZANKA MI MOWILA ZE JEJ TEZ SMIERDZI Z POCHWY I POWIEDZIALA ZE JAK MU SMIERDZI TO NIECH NIE WACHA.
  • ~s.t.o.
    (2013-01-08 19:53)
    Ten zestaw zachowań których - według Dziennika - rzekomo nie znoszą panowie to jeden wielki zestaw bzdur oparty na równie bzdurnym założeniu, że wszyscy mężczyźni są tacy sami. Od papka medialna którą karmiona jest zidiociała leminżeria.
  • ~Drzazga 101
    (2013-01-08 21:22)
    >>>NIE WIEM O CO MU CHODZI z 19:38
    O Matko, Ty wytłumacz swojemu jełopowi, że ten SMRÓD - z reguły zepsutych ryb, chyba, że masz zapalenie pochwy - to NATURALNA, atawistyczna woń, od czasu, gdy w praoceanie poczęło się na Ziemi ŻYCIE. Żebyś nie wiem co robiła, to będzie Ci tak pachło i szlus. Jeden - przepraszam za wyrażenie - ORDYNATOR ginekologii, jak tylko poczuł, że mu pacjentki przed obchodem perfumują cipy, to grzmiał, żeby TEGO nie robiły, bo - jak bez ogródek mówił: - pi**da ma śmierdzieć pi**ą, dupa dupą, a nie perfumą, bo mu nie sposób zbadać daną pacjentkę i zapodać kurację. Pzdr.
    Hej !-
  • ~moniczka23
    (2013-01-08 22:08)
    Wszystkim blondynkom śmierdzi ponoć z pochwy. W sumie dobrze, że tak jest,bo ja jestem tez blondynka i mój chłopak mówi mi w czasie seksu, że mi tez śmierdzi z pochwy.
  • ~Rob
    (2013-01-09 09:47)
    Nie wiem kto to wymyślił. Czy wszyscy faceci są tacy sami ? Wszystkim właśnie takie sprawy u kobiet przeszkadzają ? Moja żona często szybciej się ubiera jak gdzieś idziemy niż ja (bo ja przed wyjściem mam zawsze sporo spraw do ogarnięcia w necie i ubieranie wtedy gorzej mi idzie hehehe). Co do rozmów telefonicznych to bardzo rzadko mi to przeszkadza (chyba, że dzwonię w bardzo ważnej sprawie do żony, a ta gada pół godziny z mamą, ale tylko wtedy). Jedyną rzeczą, która mnie naprawdę drażni u kobiet to to iż uważają się za lepsze i mądrzejsze od nas (a faceci dla nich to debile). Oczywiście tylko część kobiet. Na szczęście sporo jest normalnych i zasada równości jeszcze trwa (choć z czasem jest coraz gorzej). Dobrze, ze ja mam normalną żonę.
  • ~iebas
    (2013-01-09 11:46)
    temu ordynatorowi chyba hui smierdzi
  • ~Jasko
    (2013-01-09 12:08)
    Mojez zony pochwa nigdy nie smierdzi nawet lubie jej zapach,
    moze dlatego jestesmy 40 lat razem.
  • ~pleonazM
    (2013-01-09 14:22)
    Przepis na tego typu bełt jest taki:
    1. weź dowolny temat, jaki przyjdzie Ci do głowy, najlepiej mający coś wspólnego ze stereotypami lub chociaż seksem lub pieniędzmi.
    2. Usiądź i wymyśl (najtrudniejsza część) dziesięć banalnych zdań na ten temat, z których nic nie wynika
    3. Dodaj zdjęcia