• ~Ida
    (2011-10-29 19:20)
    ... Ta modelka folkowa z jabłuszkiem wymiata !!! Magicznna fotografia :)
  • ~myk
    (2011-10-27 20:10)
    reklamy coca coli i innego śmieciowego jedzenia
  • ~:)
    (2011-11-01 14:09)
    Jak czytam niektóre komentarze to się po prostu załamuję... Piszecie, że to ohydne i że przez takie akcje promuje się niezdrowy tryb życia i otyłość... Każdy mądrze myślący człowiek wie, że żeby schudnąć i dbać o siebie trzeba najpierw w siebie uwierzyć... bo po co starać się jak się jest "spasionym grubasem"? Ta akcja służy temu, żeby te kobiety mogły uwierzyć, że są piękne... wtedy człowiek dba o siebie i dopiero może walczyć z otyłością, bo wie, że to ma sens... jeśli taka kobieta myśli, że jest brzydka to po co ma chudnąć? Nie ma motywacji, bo i tak brzydka będzie... zanim coś napiszecie to pomyślcie, że właśnie takimi komentarzami sprawiacie, że te kobiety nie chcą walczyć z chorobą... metamorfoza służyła przemianie psychicznej, która prowadzi do brania życia w swoje ręce... i przełamaniu stereotypu, który jak widać wśród niektórych Polaków jest nie do obalenia :) ale warto próbować... wierze w tą akcje i gratuluje twórcom, modelkom, fotografom itp :)
  • ~del27
    (2011-10-28 18:32)
    Pierwsze miejsce dla dwójeczki, piękna, kobieca, fotogeniczna
  • ~tomek
    (2011-10-28 15:52)
    5 jest prześliczna
  • ~gościu
    (2011-10-28 09:54)
    A co jest pięknego w spasionych kaszalotach? Te kobiety powinny się leczyć z otyłości, bo to choroba a nie wmawiać sobie, że są piękne.
  • ~filon
    (2011-10-27 23:39)
    Piękne, nie piękne, to kwestia gustu. Niestety taki rozmiar na 100% jest niezdrowy.
  • ~Ala
    (2011-10-28 15:09)
    Najbardziej podoba mi się 3 :)
  • ~ona
    (2011-10-27 21:38)
    te szczupłe jak patyk zazwyczaj nie umieją wydusić z siebie 1 porządnego zdania
  • ~K
    (2011-10-27 20:32)
    a zdjęć najlepszej fotografki brakuje - gdzie fotki Hani Jankowskiej???