Wypowiedzi: 3
  • ~Wojciech2015-04-09 13:06

    Ja chciałbym mieć normalną rodzinę, czyli żonę i dzieci, a nie jakiś przelotny związek. Tylko znalezienie odpowiedniej kobiety do takiego związku to nie taka prosta sprawa.

  • ~Jacek2014-01-01 06:55

    Rodzina to bardzo droga rozrywka. Dzieci to koszt luksusowego auta. Studia kilku dzieci to koszt domu. Mam rodzinę i uważam to za sens doczesnej egzystencji. Ale nie lubię pier..ielenia i głupot. W dzisiejszej Polsce zakładanie rodziny jest ekonomicznie nieuzasadnione

  • ~Alleluja2013-12-31 11:00

    No cóż. Nie każdy jest stworzony do funkcjonowania w rodzinie. Osobiście wolę partnerkę z doskoku - jest kiedy potrzebuję, nie wymagamy od siebie dyspozycyjności 24h na dobę. Każdy żyje w sumie oddzielnie. Po co mi ciężar utrzymania rodziny, nieprzespanych nocy i fochów starzejącej się matrony. Wolę żyć jak żyję, poskaczę, potem umrę, co pobzykam to moje. Mam swoje mieszkanie, swoje auto, stałą dobrą pracę w budżetówce. Kobieta to dla mnie rozrywka z otworami. Pogadamy, popijemy, poseksimy i tyle. Życie jest piękne. Ale szanuję ludzi, którzy mają rodziny, ale nie zazdroszczę.


Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV