Dziennik.plEmocje

Środa, 15 lutego 2012

Imieniny: Faustyna, Jowity, Georginy

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. -2°C

Klum: Cztery pociechy to ogrom pracy

2009-08-21 | Ostatnia aktualizacja: 19:51 | Komentarze: 0 | skomentuj

Dawna gwiazda wybiegów ostatnio przeobraziła się w ikonę matek. Jej pokaźna wesoła gromadka i małżeńskie szczęście stanowią wzór dla wielu kobiet. Jednak teraz Heidi Klum, która niebawem urodzi mężowi czwartą pociechę, mówi "dość". I przypomina, że macierzyństwo to nie tylko radości, ale i obowiązki.

Pogoda

POLSKA

Środa 2012-02-15

temp. min -16°C max. 3°C
opady: umiarkowane opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Supermodelka i jej mąż, piosenkarz Seal nie planują już powiększać rodziny - donosi serwis femalefirst.co.uk.

"Czwórka jest perfekcyjna. Trójka to już jest dużo. A czwórka? To dużo pracy. Czujemy, że z tym możemy sobie poradzić" - mówi Klum. Modelka przypomina, że dzieci, tym bardziej w takiej liczbie, są niezwykle absorbujące. Szczególnie, jeśli ich rodzice pragną poświęcać im maksimum uwagi.

DZIECKO ZMIENIA WSZYSTKO

"Nie jestem osobą, która powie dziecku: >>OK, to jest muzeum, usiądź tu sobie grzecznie i niczego nie dotykaj ani nie ruszaj z miejsca<<". Klum mówi też, jak bardzo dzieci zmieniły przestrzeń wokół niej. "Wchodzisz do naszego domu i wita cię gigantyczny słoń i lew. Mamy pluszowe wielkie zwierzaki oraz zabawki, które pałętają się wszędzie" - opowiada Heidi.

Piękna mama podkreśla, że opieka nad liczną rodziną wymaga świetnej organizacji.

"Zawsze ktoś musi być kapitanem statku. Ja muszę wszystko zorganizować. Co zjemy, gdzie pójdziemy, jaki jest plan dnia, muszę upewnić się, że wszystko przebiega bez problemów. Byłabym świetnym plannerem na eventach albo osobistą asystentką" - żartuje Klum.

___________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kobieta w aucie woli powoli, on chce szybko
>>> Zobacz najseksowniejsze gwiazdy w bikini
>>> Wakacje śladem fantazji erotycznych

Amme
Źródło: Dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl

Najczęściej komentowane

«