Szukała biologicznego ojca, znalazła koszmar
Odnaleźć biologicznych rodziców to jak odnaleźć swoje korzenie. Nie zawsze jednak warto ich poszukiwać. Pewna 18-letnia Niemka marzyła o tym, by nawiązać kontakt ze swoim ojcem. Udało jej się spotkać z nim, jednak zamiast ojcowskiej miłości, czekał ją dramat.
- Dzieci celebrytów nie znają normalności
- Siostry Williams: skazane na sukces
- Ojciec uczynił mnie kobietą
- Oto ranking najgorętszych tatusiów
- Jimmy Choo pomaga zgwałconym kobietom
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 24°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
18-letnia mieszkanka Heidelbergu marzyła o poznaniu biologicznego ojca - podaje "Daily Mail". Nawiązała z nim kontakt za pośrednictwem internetu. Wybrała się samolotem do mężczyzny, który mieszkał w Muizenberg, na południe od Cape Town w RPA. To, co spotkało ją później, z pewnością przerosło jej najśmielsze oczekiwania. 53-letni mężczyzna przez kilka miesięcy przetrzymywał ją w zamknięciu i wykorzystywał seksualnie.
Dziewczyna wykorzystała szansę ucieczki, jaka otworzyła się, gdy oprawca zabrał ją w odwiedziny do swoich znajomych.
Mężczyzna został aresztowany i zostanie oskarżony o kazirodztwo, w tym gwałt oraz napaść. Na razie został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości około 90 euro. Dziewczyna, która padła ofiarą zboczeńca, nadal przebywa w RPA pod opieką brata i odpowiednich służb.
_______________________________________________________
NIE PRZEGAP:
>>> Modlił się, by dzieci uznały jego
niewinność
>>> Jak być idealną kochanką żonatych
facetów
>>> Wyciekły rodzinne zdjęcia Jacksona
















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!