Number One Plus to - jak podała agencja AFP - najlepszy sposób na idealnie gładką skórę. Dlaczego? Bo zawarte w nim lubrykanty na bazie wody doskonale usuwają wszelkiego rodzaju wypryski. "Wystarczyły trzy dni, by wszystkie moje pryszcze się wysuszyły i zupełnie znikły. Wiele kobiet ma podobne doświadczenia” - powiedziała agencji 29-letnia Tep Kemyoern.

Wtórują jej inne kobiety. Khen Vanny z Phnom Penh zapewnia, że prezerwatywy stały się prawdziwym przebojem kosmetycznym. "Używa ich zarówno moja młodsza siostra, jak i ciotka” - powiedziała.

O urodowym fenomenie prezerwatyw napisała już lokalna gazeta "Kampuchea Thmey". Wypowiadające się dla niej kobiety, twierdzą że wystarczy od trzech do pięciu dni nakładać na noc na twarz lubrykant z produktu Population Services, by definitywnie pozbyć się szpecących krostek. "Próbowałam już wszystkiego, ale tylko to naprawdę działa” - powiedziała jedna z nich.

Jak na razie producent prezerwatyw nie skomentował tych sensacji. Sprzedawcy potwierdzają jednak, że każdego dnia o Number One Plus prosi zadziwiająco wiele kobiet.