Wielka pupa Beyonce jest słynniejsza niż śpiewane przez nią piosenki. Co prawda wokalistce nie można odmówić talentu, ale skutecznie stara się odwrócić od niego uwagę swoim image. Gdy na scenie zawieje wiatr, spod wyuzdanych sukienek "wyglądają" majty w stylu Brigitte Jones.

19-latka z Barbadosu, Rihanna nie potrafi ukryć, że zazdrości umiejętności wokalnych Beyonce. Ale czy tylko tego? Chyba nie, skoro postanowiła opanować sztukę "wypinania się" jak jej starsza koleżanka. Mają jej w tym pomóc obcisłe sukienki i spódniczki "sado maso". Rihanna w swoim największym hicie "Umbrella" - o niezwykle głębokim tekście - "stań pod moją parasolką" przekonuje, że nawet w deszczu trzeba być sexy.

Kiedy Nicole Scherzinger śpiewa "Diamonds are a girls best friend" (Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety) to nawet Marilyn Monroe uśmiecha się w zaświatach z aprobatą. Liderka Pussycat Dolls wie z kogo brać przykład. To przecież Marilyn jako pierwsza pokazała, jak nosić obcisłe kreacje, nawet jeśli bieliznę kupujemy w rozmiarze L.

Na zgrabnych "czterech literach" aktorki Hillary Duff najpierw poznał się duszek Casperek w filmie o tym samym tytule, a dopiero później "żywi" mężczyźni. Ale gdy do tego doszło, pupa Duff pojawia się równie często w kolorowych magazynach, jak reklama Coca-Coli.

Eva Longoria i Ciara opanowały sztukę pozowania do zdjęć do perfekcji. By fotografia była udana, należy stanąć bokiem do publiczności, położyć ręce na biodrach - to zwróci ich uwagę na linię talii, wysunąć do tyłu pupę i rzucić ukradkowe spojrzenie przez ramię. Sukces gwarantowany!

Halle Berry zawsze miała "czym oddychać" i "na czym usiąść", a teraz kiedy zaszła w ciążę jej kobiece atrybuty jeszcze się uwydatniły. Szkoda tylko, że nie potrafi tego docenić ojciec jej dziecka. Model Gabriel Aubry oznajmił, że nie zamierza przeprowadzić się do Los Angeles, gdzie mieszka aktorka.

Doda minispódniczkami i szortami nikogo w Polsce już nie zadziwi ani nie zszokuje, nawet jeśli spod ubrań wyskakują pośladki. Ale zagraniczne media nie zostawiły na niej suchej nitki, kiedy na gali rozdania nagród European Music Awards wystąpiła w kiczowatym stroju. Nawet wystawianie pupy na nic się zdało! Jak widać prawdziwe jest powiedzenie, że kto wypina, tego wina!