Siostra najlepszą przyjaciółką

Do zdjęć chętnie pozują razem Paris i Nicky Hilton, szczególnie jeśli organizator imprezy płaci za ich towarzystwo. Cóż siostrzana miłość potrafi być droga...

Monica i Penelope Cruz są nie mniej interesowne. Penelope, która zapracowała sobie na miano międzynarodowej gwiazdy, uznała że przyszła pora, by pomóc w karierze młodszemu rodzeństwu. Zabiera więc Monikę na salony, by poznała "grube ryby" showbiznesu. Dziewczyny razem stworzyły i wypromowały również kolekcję ubrań dla firmy Mango.

Siostra - przyjaciółka jest niezawodna szczególnie w trudnych momentach życia. Mogła się o tym przekonać piosenkarka Kylie Minogue, która stoczyła niedawno walkę z nowotworem. Ale Dannii Minogue towarzyszyła siostrze nie tylko przy szpitalnym łóżku. Dziewczyny razem świętowały przyznanie Kylie nagrody Music Industry Trust w Londynie.

Britney Spears nie może wyjść ze zdumienia po tym, jak dowiedziała się z gazet, że jej 16 - letnia siostra Jamie Lynn jest w ciąży. Tak to jest, Brit, kiedy starsze rodzeństwo daje zły przykład...

Zadzwoń do mamy...

Jeśli pod ręką nie ma akurat przystojnego faceta, który może się nami zaopiekować, zadzwoń do mamy... Jessica Simpson poprosiła swoją, by towarzyszyła jej podczas uroczystej gali.

Kto, jeśli nie własna matka odda na Ciebie głos w wyborach prezydenckich? A jeśli mama, to może też pozostali Amerykanie? Hillary Clinton zawiodła się na swoim mężu Billu, ale na mamie -Dorothy Rodham, nigdy!

Na pierwszy rzut oka nie wiadomo, która jest matką, a która córką, bo obie wyglądają mało efektownie. Ale to nie przeszkadza ani Priscilli ani Marie Presley, by razem pozować do zdjęć.

Jodie Foster nie dość, że pogodziła się z myślą, że nie znajdzie mężczyzny swojego życia, to jeszcze znalazła wspaniałe wyjście z sytuacji. Podczas oficjalnych uroczystości towarzyszy jej mama - Evelyn Foster.

Imprezka w towarzystwie starszego brata

Brytyjscy książęta Harry i William świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Nawet jeśli jest z nimi dziewczyna Williama, Katie, bracia siedzą zawsze obok siebie.