Pod lupę wzięto osiągnięcia zarówno zawodowe, jak i osobiste znanych par. Zdaniem jury, bieżący rok był wyjątkowo udany dla sławnego duetu.

Aktorzy wychowują czworo dzieci (troje adoptowanych i jedno własne), ale mimo zobowiązań rodzinnych pracują zawodowo i angażują się w działalność charytatywną oraz niosą pomoc potrzebującym.

Angelina od lat udziela się jako Ambasador Dobrej Woli ONZ i angażuje się w problemy uchodźców. Natomiast Brad próbuje przeciwdziałać zmianom klimatycznym, które niosą za sobą groźne skutki dla naszej planety. Ponadto aktor ubiega się o wsparcie dla swojego programu, który ma na celu odbudowywanie zniszczonych przez katastrofę domów w Nowym Orleanie.

Kariera aktorska sławnej pary także świetnie się rozwija. W tym roku piękną Angie podziwiać mogliśmy w "Cenie odwagi" i "Beowulfie". A już za kilka miesięcy rozpoczną się zdjęcia do filmu biograficznego opowiadającego o Kathi Lynn Austin, amerykańskiej agentce biorącej udział w tajnych misjach CIA.

Z kolei Brada Pitta oglądaliśmy w "Ocean's 13", a już jutro do kin trafi "Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" z jego udziałem. Aktor jest także producentem filmu. Jak widać, najbardziej pożądany facet świata ma nie tylko talent aktorski i dobre serce, ale i smykałkę do interesów.