Czy aby metamorfoza prezydentówny nie jest próbą zwrócenia na siebie uwagi mediów? Maria Wiktoria Wałęsa zmieniła się nie do poznania: obcięła długie blond włosy, w których wyglądała bardzo kobieco. Nowa fryzura na boba z grzywką nawiązuje do najnowszych trendów. Poza tym wyraźnie schudła.

Po szaleństwach na parkiecie prezydentówna spędzała dużo czasu w towarzystwie Edyty Herbuś, którą poznała w "Tańcu z gwiazdami". Obie z dnia na dzień stały się rozpoznawalne i bardzo medialne. Zaprzyjaźniły się. Miały też wspólny cel: kariera w show-biznesie.

Edyta Herbuś wypłynęła szybko. Tancerka gra w serialu, występuje w reklamach i stale otrzymuje nowe propozycje. Natomiast Marii Wiktorii nie zatrudnił nikt. Prasa przed długi czas zarzucała jej, że zamiast rozsądnie wykorzystać popularność z "Tańca z gwiazdami", chodziła wyłącznie na imprezy. Nie pracowała, a jedynie przybierała ciągle na wadze. Z czasem słuch o niej zaginął. Coraz rzadziej pojawiała się u boku popularnej i będącej na fali przyjaciółki.

Czyżby nie mogła znieść jej radości z kolejnych propozycji? W show-biznesie często przyjaźnie rozpadają, gdy jedna ze stron odnosi coraz więcej sukcesów. Czesto jest to próba nie do zniesienia nawet dla uczuć siostrzanych. Paris Hilton obraziła się na swoją siostrę Nicky, gdy ta na prestiżowych modowych imprezach pokazywała swoją autorską kolekcję ubrań...