Czy można zarobić na miłości? Jak najbardziej. To już nie pierwszy przypadek, kiedy ktoś mało znany dzieli się wrażeniami ze związku z gwiazdą, o której chce czytać cały świat.

Pete zamierza zdradzić mediom sekrety dotyczące jego związku z topmodelką. Nie jest tajemnicą, że gdyby nie znajomość z Kate, niewiele osób w ogóle kojarzyłoby mającego słabość do alkoholu i heroiny muzyka. Rozpoznawalny stał się w chwili, gdy paparazzi przyłapali go w ramionach popularnej modelki.

Ich związek nie przetrwał próby czasu, rozpadł się latem. W międzyczasie grupa Babyshambles wydała płytę, która okazała się totalną klapą. Poza tym Doherty został ukarany przez sąd za posiadanie naroktyków, miał udać się na odwyk. W klinice spędził... 5 minut. Jego życie legło w gruzach.

Najprawdopodobniej z braku pieniędzy muzyk postanowił spieniężyć uczuciowe wspomnienia. Negocjuje właśnie umowę na okrągły milion dolarów. Jego zwierzenia mają być wyemitowane podczas godzinnego show w brytyjskiej stacji telewizyjnej.

Producenci liczą na to, że zdesperowany skandalista udostępni także prywatne, pikantne filmiki dokumentujące pożycie seksualne znanej pary.

Ciekawe, jak na tę parszywą zdradę zareaguje Kate, która także zasłynęła z ostrych imprez i używek. W ostatnim czasie próbowała się jednak ustatkować. U boku nowego partnera, Jamiego Hince'a, wydawała się być spokojna i szczęśliwa. Unikała używek i nocnego życia.

Jednak jak donosi prasa, modelka długo nie wytrzymała w trzeźwości. Dopiero co leczyła się z uzależnienia od alkoholu i narkotyków, ale nic z tego nie wyszło. Gdy ostatnio opuszczała modny nocny klub w Nowym Jorku, ledwo trzymała się na nogach. Wygląda na to, że krocie zarobią na niej, obok byłego chłopaka, także kliniki odwykowe....