Słynna piosenkarka Aretha Franklin do szczupłych nie należy, ale za to swoje krągłości ubiera w eleganckie suknie. Na czerwonym dywanie prezentuje się nie mniej dostojnie, niż jej szczupłe koleżanki, które może nie zazdroszczą Franklin tuszy, ale cudownego głosu na pewno tak.

Otyłe gwiazdy zachowują się, jakby nie miały żadnych kompleksów. Z tego, że kolor czarny wyszczupla nic sobie nie robią. Na uroczyste przyjęcia i gale zakładają jasne, złote sukienki. I trzeba przyznać, że zazwyczaj wyglądają efektownie tak, jak egipska aktorka Leila Alwi i piosenkarka Queen Latifah.

Aktorka Jennifer Hudson szaleje. Patrzcie na mnie! Jestem taka piękna... Nadmiar kilogramów zupełnie nie psuje jej humoru. Wręcz przeciwnie jest dobrą wymówką, by się stroić i kupować nowe kreacje.

Uda Beyonce Knowles są tak masywne, że jak książkowa Jagna mogłaby nimi rozłupywać orzechy. Piosenkarce zdaje się to nie przeszkadzać. Jej sceniczne kreacje są co raz krótsze.
Bardziej powściągliwa jest Ashanti. Choć przez długą suknię piosenkarki wydać szerokie biodra, to wziągnięty brzuch i zakryte nogi zdradzają, że Ashanti trochę wstydzi się nadmiaru fałdek tu i ówdzie.