Marzena Rogalska: Ludzie mnie lubią za to, że nikogo nie udaję

| Aktualizacja:

Kiedy wchodzi do sali, w której za chwilę będzie uczestniczyła w spotkaniu z dziennikarzami jako ambasadorka linii kosmetyków aloesowych LR Health&Beauty, bije od niej energia, której nie sposób nie zauważyć.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2018-03-25 19:53)
    Kumo chwalą nas.
  • ~Nie lubię Pani, Pani Marzeno
    (2018-03-25 21:37)
    Nie trawię jej za tupet, nachalny luz nie pasujący do sytuacji, infantylną wesołkowatość, przekrzykiwanie rozmówców, skupianie uwagi na sobie za wszelką cenę, mizdrzenie się. Kiedy prowadzi program - nie daję rady, przełączam
  • ~camelus
    (2018-03-25 21:45)
    wiejska krzykliwa baba i tyle w temacie
  • ~VCE CHRABIA DE BRAGELONE
    (2018-03-26 02:16)
    Jak jesteś sobą, skoro ciągle majstrujesz ze swoja twarzą!
  • ~wilk
    (2018-03-26 06:42)
    powiem szczerze , jak tylko usłyszę głos to pierwsza myśl przychodzi automatycznie przełącz kanał .Nieważne co mówi ma coś wnerwiającego w głosie ,tak jak lisica Bez urazy piszę jak jest
  • ~Sygnalista
    (2018-03-26 08:26)
    Jak zobaczę rogalska przelaczam kanał może Kurski lubi
  • ~Kasia
    (2018-03-26 09:18)
    Nie cierpię baby patrzeć na nią ani jej słuchać się nie da
  • ~lisela
    (2018-03-26 09:48)
    nie udajesz błazna! poprostu zawsze nim jesteś. nie trawie Cię!i żal mi ,ze Kameleon przy tobie nie ma szansy za dużo powiedzieć bo cały czas chcesz wieść prim. starzej się z godnością bliźniego!
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-03-26 10:28)
    Wydawalo mi sie ze zgodnie z zasadami etyki dziennikarskiej a takze prawem prasowym powinniscie takie teksty oznaczac wyraznie jako teksty reklamowe/sponsorowane - sprawdzalem wiele razy i nigdzie nie zauwazylem takiej adnotacji - autor tekstu jak widze tez sie wstydzi swojego nazwiska... Poprawcie to jak najszybciej bo zwyczajnie tak wypada sie zachowac.
  • ~benek
    (2018-03-26 11:20)
    rogalska, a skąd ten wniosek, że ludzie cię lubią? Chyba twoje pobożne życzenia, ja cię nie trawię i nie znam nikogo kto cię lubi.
  • ~Filip
    (2018-03-26 12:24)
    A ja lubię Rogalska, pięknie zachowała się jak gwóźdź jej rękę przebił, i podobno zna słowa wszystkich polskich piosenek.
  • ~jaki
    (2018-03-26 12:26)
    Nie wiem kto Ją lubi bo ja ją od początku nie znoszę.KURSKI W SPÓDNICY.Zero samo krytki ,to cała Rogalska kto ją jeszcze pokazuje ludziom,zero profesjonalizmu,ale najważniejsze że sama sobie się podoba.
  • ~Bucek
    (2018-03-26 13:08)
    Wszyscy ja lubią bo nikogo nie udaje.... w przeciwieństwie do kolegi fałszywego Kamela !
  • ~domator
    (2018-03-26 13:36)
    nie znosze tej krzykliwej baby
  • ~Poiytrea
    (2018-03-26 13:37)
    Marzenka pasujesz do Kammela
  • ~emik
    (2018-03-26 14:58)
    A ja bardzo p.Marzene lubie.
  • ~tak sądzę
    (2018-03-26 15:19)
    A ryby nie krzyczą na głos, zatem można je jeść bez wyrzutów sumienia? cienkie to tłumaczenie. Zdolności odczuwania zwierzęcia nie ocenia się jedynie na podstawie możliwości wydania krzyku.
  • ~Artur W.
    (2018-03-27 18:41)
    Kiedy na nią patrzę nie lubię kobiet.Po tygodniu nie patrzenia znowu lubię do czasu aż ją zobaczę.
  • ~krakus
    (2018-03-28 08:00)
    Im bardziej zdaje sobie sprawę ze swojej antypatii tym bardziej udaje że jej nie ma.
  • ~ziutekj
    (2018-04-07 17:47)
    a ja cię nie lubię bo jesteś brzydka!!!

Może zainteresować Cię też: